Aangeboden door Flappiewappie, woensdag 14 januari 2026 13:08, 163 views
Laatste wijziging op donderdag 15 januari 2026 10:09

Advertentiedetails


Vraagprijs € 2.600,-
Verzendkosten Exclusief
Staat Nieuw
Garantie Ja
Ouderdom 1 maand
Verzending langsbrengen en ophalen
Betaling contant, bank vooraf, paypal vooraf, bank achteraf en paypal achteraf

Beschrijving

De 128gb versie Max395+, december aangeschaft en volledig nieuw. Is inmiddels in prijs verhoogd dus wellicht kan ik iemand er blij mee maken (en ook mijzelf). Komt dus met factuur en;

EU power cable, lef panel black, black original tiles x3, USB-C en A aluminium expension cards, Fan mounting kit en eventueel ook een Noctua Fan (los gekocht). Eventueel ook SSD's in de aanbieding (kijk bij mijn andere advertenties).

Nieuwprijs nu; 2831,- dus 231 euro korting. Doos is open geweest maar PC nooit aan.

Adverteerder

Naam
Flappiewappie
Locatie
3514 CP, Utrecht, Nederland
Beoordeling
4.5 van 5 sterren
(55)
History
221 advertenties 5 actief
Actief sinds
donderdag 10 april 2003 15:13
Karma
47.199

Tips voor veilig handelen in Vraag & Aanbod

  • Pas op met onrealistische prijs Pas op met advertenties die een onrealistisch lage vraagprijs hebben.
  • Check echtheid van foto's Controleer of de advertentie is voorzien van authentieke foto's.
  • Informeer naar staat Informeer bij de verkoper naar de staat van het product en of er bijzonderheden zijn die de werking van het product beïnvloeden.
  • Verifieer verkoper Check de beoordelingen, registratiedatum en posthistorie van de verkoper.
  • Communiceer via DM Communiceer via directe berichten op Tweakers, zodat de fraudebestrijders van Tweakers deze communicatie in het geval van een conflict kunnen inzien.
  • Controleer politiedatabase Controleer de contactgegevens en het iban-nummer van de verkoper in de Politiedatabase.
Meer over handelen in Vraag & Aanbod
Delen:

Locatie van adverteerder

Locatie: 3514 CP, Utrecht, Nederland

Toon op kaart

Reacties

Reageren onder advertenties is niet meer mogelijk. Reageren is alleen mogelijk door de adverteerder een bericht te sturen.