Toevoegen aan favorieten · Meld misbruik
Advertentiedetails
| Vraagprijs | € 160,- |
|---|---|
| Verzendkosten | Exclusief |
| Staat | Gebruikssporen |
| Garantie | Nee |
| Verzending | ophalen en (pakket)post nationaal |
| Betaling | contant en bank vooraf |
Beschrijving
Kaart is werkend vervangen en doet wat die moet doen, Kaart komt van mijn vriendin en haar systeem af als eerste eigenaar en heeft altijd netjes in een goed onderhoude behuizing gestaan, is niet mee overgeklokt of andere gekke dingen, is enkel mee gegamed icm correcte hardware om bottlenecks te voorkomen.
Ik heb de kaart gisteren nog getest met Battlefield 6 en daar heeft die niet eens moeite mee op full HD kon paar rondes breakthrough gespeeld.
Ik heb ook een MSI 2070 uit mijn systeen in de verkoop zie advertenties.
Zie gelinkite specificaties.
Kaart heeft een 1x 8Pin en 1x 6pin PCI-e Voeding nodig, en is gebruikt met een 550Watt voeding.
Ophalen is mogelijk (werkend zien kan maar dit wel vooraf aangeven zodat ik hem even in een systeem kan hangen) Verzenden is op eigen kosten en risico, kaart zal bij verzenden zorgvuldig worden verpakt (ik verstuur zoals ik zelf zou willen ontvangen)
Dit is geen Ultra 4K gaming kaart meer maar kan goed mee komen met fatsoenlijke settings en resoluties, verkijk je niet op utlra settings, kaart kan nog een ruim scale aan games op goeie settings en kwaliteit spelen, check of je hardware ook overeenkomt met je huidige hardware Bijvoorbeeld via https://pc-builds.com/bottleneck-calculator/
Foto's van battelfield 6 zijn van een scherm gemaakt beetje verkleuring dat ziet de camera van mijn telefoon dat zie je niet met blote oog
Kaart heeft ook USB C video out handig voor betaalde dingen.
Prijs is vast
Ik heb geen interesse in biedinge, en of ruil voorstellen.
:strip_exif()/m/233732/1VEbvnjd0vkt5R56O6xIAGScG48SiFjluMCvlleONGlGQQMqAS.jpeg?f=imagemedium)