Aangeboden door Fabian75, vrijdag 2 januari 2026 12:10, 74 views
Laatste wijziging op vrijdag 2 januari 2026 12:32

Advertentiedetails


Vraagprijs € 1.200,-
Verzendkosten Exclusief
Staat Nieuwstaat
Garantie Nee
Ouderdom 80 maanden
Verzending ophalen en (pakket)post nationaal
Betaling bank vooraf en betaalverzoek

Beschrijving

Hier net geregistreerd gebruiker, maar check vooral de advertentie op marktplaats (waar ik al 15 jaar actief ben) en mijn reviews aldaar.

Wegens toch niet mijn hobby in de verkoop samen met mijn andere fotografie items. Zie andere advertenties.

Canon 5D mark IV body met slechts net 7000 clicks (!!!). Dit komt volgens Tornado Shutter Counter neer op ca. 5% van de totale clicks. Spiegel heeft zelfs maar 5800 clicks gedaan. Praktisch nieuw dus.

Ik heb de body gekocht met het aangaan van wat ik dacht; een nieuwe hobby. In de praktijk is dit neergekomen op 1 keer per jaar meenemen op vakantie (3 x 3 weken) en de rest van het jaar er niet naar om kijken. Dit is dus echt zonde van zulke mooie techniek. Vandaar in de verkoop.

De camera is altijd voorzien geweest van een rubberen body protector en een glazen screenprotector op de achterkant. De body is dus geheel vrij van schade of slijtage! De originele band heb ik nooit gemonteerd gehad want ik heb bij aanschaf gelijk een semi-slingshot in gebruik genomen. Zie grijze band op de foto's.

Bij de body komen 7 accu's en 2 bodyprotectors. Tevens de verbindingskabel voor aan de pc.

Op de foto is een objectief gemonteerd: Tamron SP 24-70mm F/2.8 Di VC USD G2 welke NIET bij deze advertentie hoort. Als u een bod doet is dit dus alleen voor de body. UIteraard is een combi aankoop mogelijk met deze lens of de 70-200 f/2.8L IS III USM welke ik ook aanbied. Prijs is dan licht bespreekbaar.

Graag geen berichten met onzinbiedingen. Hier wordt niet op gereageerd.

Wat specificaties van de body:

Canon EOS 5D Mark IV body occasion Kenmerken van de Canon EOS 5D Mark IV: 30.4 megapixel full frame CMOS-sensor ISO 100-32.000 61 AF punten, 41 crosstype & 5 dual-crosstype 7fps met volledige AF tracking DIGIC 6+ processor 252-zones 150.000 pixel lichtmeter 4K video Dual-pixel CMOS-AF bij video WiFi, NFC & GPS ingebouwd Touchscreen met Touchshutter & Touch AF Dual Pixel RAW Uitgebreide 'incam' lenscorrectie

De body bij voorkeur ophalen na overeenkomen van prijs en de betaling graag via Tikkie, betaalverzoek of bankoverschrijving vooraf. Geen contanten want ik heb geen mogelijkheid om deze te controleren. Verzenden kan, maar is geheel voor risico van de koper. Geen uitzonderingen!

Originele verpakking is helaas niet meer aanwezig, maar voor eventueel verzenden wordt deze wel netjes ingepakt.

Adverteerder

Naam
Fabian75
Locatie
3223 NE, Hellevoetsluis, Nederland
Beoordeling
0 van 5 sterren
(0)
History
3 advertenties 3 actief
Actief sinds
vrijdag 2 januari 2026 11:53
Karma
181

Tips voor veilig handelen in Vraag & Aanbod

  • Pas op met onrealistische prijs Pas op met advertenties die een onrealistisch lage vraagprijs hebben.
  • Check echtheid van foto's Controleer of de advertentie is voorzien van authentieke foto's.
  • Informeer naar staat Informeer bij de verkoper naar de staat van het product en of er bijzonderheden zijn die de werking van het product beïnvloeden.
  • Verifieer verkoper Check de beoordelingen, registratiedatum en posthistorie van de verkoper.
  • Communiceer via DM Communiceer via directe berichten op Tweakers, zodat de fraudebestrijders van Tweakers deze communicatie in het geval van een conflict kunnen inzien.
  • Controleer politiedatabase Controleer de contactgegevens en het iban-nummer van de verkoper in de Politiedatabase.
Meer over handelen in Vraag & Aanbod
Delen:

Locatie van adverteerder

Locatie: 3223 NE, Hellevoetsluis, Nederland

Toon op kaart

Reacties

Reageren onder advertenties is niet meer mogelijk. Reageren is alleen mogelijk door de adverteerder een bericht te sturen.