Aangeboden door Liquid Snake, dinsdag 23 december 2025 11:19, 250 views

Advertentiedetails


Vraagprijs € 60,-
Verzendkosten Exclusief
Staat Gebruikssporen
Garantie Nee
Verzending ophalen en (pakket)post nationaal
Betaling contant, bank vooraf en betaalverzoek

Beschrijving

Te koop: Kolink Rocket ITX-case. Compacte en stevige aluminium SFF-behuizing, ideaal voor een kleine krachtige build. De case heeft enkele krassen en niet alle schroeven zijn aanwezig, maar verder is alles functioneel. Inclusief een Noctua 92 mm fan voor extra stille koeling.

Kenmerken:
  • Mini-ITX
  • Aluminium behuizing
  • Ondersteunt SFX voedingen
  • Ruimte voor GPU’s tot ±305 mm
  • Inclusief 1x Noctua 92 mm fan en 1 extra 92 mm fan
  • Kleur: zilver
Gaat weg wegens overstap naar een andere behuizing. Perfect voor wie een compacte en stille build wil.

Ophalen of verzenden mogelijk. Vragen? Stuur gerust een bericht.

Adverteerder

Naam
Liquid Snake
Locatie
7442 KP, Nijverdal, Nederland
Beoordeling
5 van 5 sterren
(2)
History
2 advertenties 2 actief
Actief sinds
woensdag 2 maart 2011 16:17
Karma
115

Tips voor veilig handelen in Vraag & Aanbod

  • Pas op met onrealistische prijs Pas op met advertenties die een onrealistisch lage vraagprijs hebben.
  • Check echtheid van foto's Controleer of de advertentie is voorzien van authentieke foto's.
  • Informeer naar staat Informeer bij de verkoper naar de staat van het product en of er bijzonderheden zijn die de werking van het product beïnvloeden.
  • Verifieer verkoper Check de beoordelingen, registratiedatum en posthistorie van de verkoper.
  • Communiceer via DM Communiceer via directe berichten op Tweakers, zodat de fraudebestrijders van Tweakers deze communicatie in het geval van een conflict kunnen inzien.
  • Controleer politiedatabase Controleer de contactgegevens en het iban-nummer van de verkoper in de Politiedatabase.
Meer over handelen in Vraag & Aanbod
Delen:

Locatie van adverteerder

Locatie: 7442 KP, Nijverdal, Nederland

Toon op kaart

Reacties

Reageren onder advertenties is niet meer mogelijk. Reageren is alleen mogelijk door de adverteerder een bericht te sturen.