Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

Aangeboden door adu, maandag 24 november 2025 15:37, 115 views

Advertentiedetails


Vraagprijs N.o.t.k.
Verzendkosten Exclusief
Staat Goede staat
Garantie Nee
Ouderdom 72 maanden
Verzending langsbrengen, ophalen en (pakket)post nationaal
Betaling contant en bank vooraf

Beschrijving

Asus P9A/I 8core C2750 processor met SAS uitbreidingskaart in mooie Fractal case

6 x 2TB SAS2 hitachi schijven

1x SATA 2TB schijf

Heeft voor mij als Plex server, TVheadend server en NAS (ZFS) gefungeerd. Heeft 4 netwerk adapters en 8 cores maar toch beperkt stroomgebruik. Voor de echte tweaker een leuk apparaat.

inclusief startup en install media USB drive (Truenas 25.10.0.1)

tegen elk aannemelijk bod (LET OP, ZONDER KVM)

Adverteerder

Naam
adu
Locatie
2548 ND, Den Haag, Nederland
Beoordeling
5 van 5 sterren
(2)
History
6 advertenties 1 actief
Actief sinds
zaterdag 6 november 2010 10:42
Karma
323

Tips voor veilig handelen in Vraag & Aanbod

  • Pas op met onrealistische prijs Pas op met advertenties die een onrealistisch lage vraagprijs hebben.
  • Check echtheid van foto's Controleer of de advertentie is voorzien van authentieke foto's.
  • Informeer naar staat Informeer bij de verkoper naar de staat van het product en of er bijzonderheden zijn die de werking van het product beïnvloeden.
  • Verifieer verkoper Check de beoordelingen, registratiedatum en posthistorie van de verkoper.
  • Communiceer via DM Communiceer via directe berichten op Tweakers, zodat de fraudebestrijders van Tweakers deze communicatie in het geval van een conflict kunnen inzien.
  • Controleer politiedatabase Controleer de contactgegevens en het iban-nummer van de verkoper in de Politiedatabase.
Meer over handelen in Vraag & Aanbod
Delen:

Lees meer over

Locatie van adverteerder

Locatie: 2548 ND, Den Haag, Nederland

Toon op kaart

Reacties

Reageren onder advertenties is niet meer mogelijk. Reageren is alleen mogelijk door de adverteerder een bericht te sturen.