Check alle échte Black Friday-deals Ook zo moe van nepaanbiedingen? Wij laten alleen échte deals zien

Aangeboden door Koekiemonsterr, zaterdag 22 november 2025 09:29, 49 views
Laatste wijziging op zaterdag 22 november 2025 17:53

Advertentiedetails


Vraagprijs € 1.350,-
Verzendkosten Niet van toepassing
Staat Nieuwstaat
Garantie Ja
Ouderdom 1 maand
Verzending ophalen
Betaling bank vooraf

Beschrijving

Deze Philips 77OLED809 is slechts gedurende de eerste twee weken na aankoop gebruikt, dus nog zo goed als nieuw. Nergens sprake van inbranden of dode pixels. De tv is nu zo'n 11 maanden in bezit. Wilde toch een higher end model, en retourneren leverde (juridisch) gedoe op, waardoor de tv op papier nu 11 maanden oud is, maar dus enkel gedurende twee weken is gebruikt. Na de eerste twee weken is de oled-tv netjes afgedekt opgeborgen en volledig ongebruikt geweest. Alle accessoires, factuur en doos zijn aanwezig.

Adverteerder

Naam
Koekiemonsterr
Locatie
2872 AH, Schoonhoven, Nederland
Beoordeling
5 van 5 sterren
(1)
History
4 advertenties 1 actief
Actief sinds
maandag 22 oktober 2012 12:42
Karma
42.103

Tips voor veilig handelen in Vraag & Aanbod

  • Pas op met onrealistische prijs Pas op met advertenties die een onrealistisch lage vraagprijs hebben.
  • Check echtheid van foto's Controleer of de advertentie is voorzien van authentieke foto's.
  • Informeer naar staat Informeer bij de verkoper naar de staat van het product en of er bijzonderheden zijn die de werking van het product beïnvloeden.
  • Verifieer verkoper Check de beoordelingen, registratiedatum en posthistorie van de verkoper.
  • Communiceer via DM Communiceer via directe berichten op Tweakers, zodat de fraudebestrijders van Tweakers deze communicatie in het geval van een conflict kunnen inzien.
  • Controleer politiedatabase Controleer de contactgegevens en het iban-nummer van de verkoper in de Politiedatabase.
Meer over handelen in Vraag & Aanbod
Delen:

Locatie van adverteerder

Locatie: 2872 AH, Schoonhoven, Nederland

Reacties

Reageren onder advertenties is niet meer mogelijk. Reageren is alleen mogelijk door de adverteerder een bericht te sturen.