Black Friday = Pricewatch Bekijk onze selectie van de beste Black Friday-deals en voorkom een miskoop.

Aangeboden door Guldan, dinsdag 11 november 2025 11:37, 99 views
Laatste wijziging op dinsdag 11 november 2025 20:24

Advertentiedetails


Vraagprijs € 725,-
Verzendkosten Niet van toepassing
Staat Nieuwstaat
Garantie Nee
Verzending ophalen
Betaling contant en betaalverzoek

Beschrijving

Complete set voor 3D printen: Bambulab X1C 3D printer en Creality filament droger. Ideaal voor nauwkeurige en betrouwbare prints.

De Bambulab X1C staat bekend om zijn snelheid en kwaliteit, terwijl de Creality filament droger zorgt voor optimaal droog filament, wat essentieel is voor goede resultaten. Er zitten extra build plates bij en een extra nozzle.

Hij is alleen hobbymatig gebruikt (+-350 uur)en goed onderhouden. Ophalen is gewenst dan krijg je eventuele uitleg en een kop koffie/thee.

Adverteerder

Naam
Guldan
Locatie
9302 AR, Roden, Nederland
Beoordeling
5 van 5 sterren
(12)
History
33 advertenties 1 actief
Actief sinds
zaterdag 13 juli 2002 20:36
Karma
12.890

Tips voor veilig handelen in Vraag & Aanbod

  • Pas op met onrealistische prijs Pas op met advertenties die een onrealistisch lage vraagprijs hebben.
  • Check echtheid van foto's Controleer of de advertentie is voorzien van authentieke foto's.
  • Informeer naar staat Informeer bij de verkoper naar de staat van het product en of er bijzonderheden zijn die de werking van het product beïnvloeden.
  • Verifieer verkoper Check de beoordelingen, registratiedatum en posthistorie van de verkoper.
  • Communiceer via DM Communiceer via directe berichten op Tweakers, zodat de fraudebestrijders van Tweakers deze communicatie in het geval van een conflict kunnen inzien.
  • Controleer politiedatabase Controleer de contactgegevens en het iban-nummer van de verkoper in de Politiedatabase.
Meer over handelen in Vraag & Aanbod
Delen:

Locatie van adverteerder

Locatie: 9302 AR, Roden, Nederland

Toon op kaart

Reacties

Reageren onder advertenties is niet meer mogelijk. Reageren is alleen mogelijk door de adverteerder een bericht te sturen.