Aangeboden door Thornie, maandag 20 oktober 2025 14:05, 218 views
Laatste wijziging op maandag 20 oktober 2025 21:52

De status van deze advertentie is 'Gereserveerd'.

Advertentiedetails


Vraagprijs € 700,-
Verzendkosten Inclusief
Staat Nieuwstaat
Garantie Ja
Ouderdom 2 maanden
Verzending (pakket)post nationaal en (pakket)post internationaal
Betaling bank vooraf

Beschrijving

Deze kaart is nog over na een project van mijn opdrachtgever. De kaart is slechts 3 dagen gebruikt voor benchmarking en is al langer dan 2 maanden niet meer gebruikt, hij is niet van nieuw te onderscheiden, maar kan uiteraard niet meer terug naar de leverancier.

De kaart ligt niet op locatie, dus verzenden heeft STERK de voorkeur. Uiteraard gratis en verzekerd, ik doe dit wel vaker check gerust mijn reviews https://tweakers.net/gallery/1538372/aanbod/


Inclusief digitale factuur en ruim 3 jaar garantie.

De prijs staat muurvast!!

Adverteerder

Naam
Thornie
Locatie
1077 NH, Amsterdam, Nederland
Beoordeling
5 van 5 sterren
(75)
History
154 advertenties 1 actief
Actief sinds
vrijdag 1 januari 2021 14:33
Karma
7.135

Tips voor veilig handelen in Vraag & Aanbod

  • Pas op met onrealistische prijs Pas op met advertenties die een onrealistisch lage vraagprijs hebben.
  • Check echtheid van foto's Controleer of de advertentie is voorzien van authentieke foto's.
  • Informeer naar staat Informeer bij de verkoper naar de staat van het product en of er bijzonderheden zijn die de werking van het product beïnvloeden.
  • Verifieer verkoper Check de beoordelingen, registratiedatum en posthistorie van de verkoper.
  • Communiceer via DM Communiceer via directe berichten op Tweakers, zodat de fraudebestrijders van Tweakers deze communicatie in het geval van een conflict kunnen inzien.
  • Controleer politiedatabase Controleer de contactgegevens en het iban-nummer van de verkoper in de Politiedatabase.
Meer over handelen in Vraag & Aanbod
Delen:

Locatie van adverteerder

Locatie: 1077 NH, Amsterdam, Nederland

Toon op kaart

Reacties

Reageren onder advertenties is niet meer mogelijk. Reageren is alleen mogelijk door de adverteerder een bericht te sturen.