Aangeboden door Carel88, zondag 14 september 2025 17:09, 126 views
Laatste wijziging op maandag 15 september 2025 09:34

Advertentiedetails


Vraagprijs € 225,-
Verzendkosten Niet van toepassing
Staat Goede staat
Garantie Nee
Verzending ophalen
Betaling contant, bank vooraf en betaalverzoek

Beschrijving

Te koop wegens upgrade: Google Pixel 7 Pro 128gb Grijs.

Erg fijne telefoon die ik altijd met veel plezier gebruikt heb. Camera is ook naar hedendaagse standaard nog behoorlijk goed. Telefoon is nog steeds snel en hapert vrijwel nooit. Nooit klachten mee gehad, accu gaat nog prima een dag mee. Zitten wel wat kleine krasjes op het scherm, maar deze zie je niet als het scherm aan staat. Komt in de originele doos met 2 cases en de originele laadkabel (lader zat er niet bij, maar kan ik evt ook meeleveren bij een goed bod). Vraagprijs is indicatie, maar onderhandelen mogelijk.

Adverteerder

Naam
Carel88
Locatie
1081 GC, Amsterdam, Nederland
Beoordeling
5 van 5 sterren
(2)
History
7 advertenties 1 actief
Actief sinds
dinsdag 12 juni 2012 15:03
Karma
1.235

Tips voor veilig handelen in Vraag & Aanbod

  • Pas op met onrealistische prijs Pas op met advertenties die een onrealistisch lage vraagprijs hebben.
  • Check echtheid van foto's Controleer of de advertentie is voorzien van authentieke foto's.
  • Informeer naar staat Informeer bij de verkoper naar de staat van het product en of er bijzonderheden zijn die de werking van het product beïnvloeden.
  • Verifieer verkoper Check de beoordelingen, registratiedatum en posthistorie van de verkoper.
  • Communiceer via DM Communiceer via directe berichten op Tweakers, zodat de fraudebestrijders van Tweakers deze communicatie in het geval van een conflict kunnen inzien.
  • Controleer politiedatabase Controleer de contactgegevens en het iban-nummer van de verkoper in de Politiedatabase.
Meer over handelen in Vraag & Aanbod
Delen:

Locatie van adverteerder

Locatie: 1081 GC, Amsterdam, Nederland

Toon op kaart

Reacties

De adverteerder heeft directe reacties op deze advertentie uitgeschakeld. Reageren is alleen mogelijk door de adverteerder een bericht te sturen.