Aangeboden door MrSharkie, vrijdag 5 september 2025 15:13, 81 views
Laatste wijziging op zaterdag 4 oktober 2025 16:11

De status van deze advertentie is 'Vervallen'.

Advertentiedetails


Vraagprijs € 25,-
Verzendkosten Exclusief
Staat Gebruikssporen
Garantie Ja
Ouderdom 11 maanden
Verzending ophalen en (pakket)post nationaal
Betaling bank vooraf

Beschrijving

Ik bied mijn TP-Link 4G LTE Mobiele WiFi M7200 aan. Het apparaat is gekocht op 28-10-2024 bij Informatique en is nog in goede staat, maar wel gebruijkt. Het ondersteunt 4G LTE en kan tot 10 apparaten tegelijk verbinden met mobiel internet. De batterij gaat ongeveer 8 uur mee en het opladen gebeurt via micro-USB.

Ik gebruik het apparaat niet meer, daarom mag het weg. Er komt een andere micro usb kabel bij, de originele heb ik ergens misplaast.
Als het gewenst is, kan ik de factuur van de informatique meesturen, er zit nog 13 maanden garantie op, van de 24 maanden.

Als je interesse hebt of vragen, stuur gerust een bericht.

Adverteerder

Naam
MrSharkie
Beoordeling
5 van 5 sterren
(34)
History
53 advertenties 0 actief
Actief sinds
maandag 29 oktober 2018 21:53
Karma
3.682

Tips voor veilig handelen in Vraag & Aanbod

  • Pas op met onrealistische prijs Pas op met advertenties die een onrealistisch lage vraagprijs hebben.
  • Check echtheid van foto's Controleer of de advertentie is voorzien van authentieke foto's.
  • Informeer naar staat Informeer bij de verkoper naar de staat van het product en of er bijzonderheden zijn die de werking van het product beïnvloeden.
  • Verifieer verkoper Check de beoordelingen, registratiedatum en posthistorie van de verkoper.
  • Communiceer via DM Communiceer via directe berichten op Tweakers, zodat de fraudebestrijders van Tweakers deze communicatie in het geval van een conflict kunnen inzien.
  • Controleer politiedatabase Controleer de contactgegevens en het iban-nummer van de verkoper in de Politiedatabase.
Meer over handelen in Vraag & Aanbod
Delen:

Reacties

De adverteerder heeft directe reacties op deze advertentie uitgeschakeld. Reageren is alleen mogelijk door de adverteerder een bericht te sturen.