Toevoegen aan favorieten · Meld misbruik
Advertentiedetails
Vraagprijs | N.o.t.k. |
---|---|
Verzendkosten | Exclusief |
Staat | Gebruikssporen |
Garantie | Nee |
Verzending | ophalen |
Betaling | contant en bank vooraf |
Beschrijving
Ik heb deze overgenomen van een mede tweaker welke hem helemaal opnieuw opgebouwd heeft.
Door het verzenden naar mij toe heeft de oorspronkelijke hdd de geest gegeven en deze is dus vervangen voor een CF kaart van 4GB. Je kan er zelf nog een HDD inbouwen voor je iso's. Er is nog een Floppy drive ingekomen voor het echte nostalgische gevoel maar een ODD ben ik helaas niet tegengekomen in mijn zoektoch.
Het idee was nog om de behuizing te vervangen maar ook deze is niet voor een gunstige prijs, of uberhaupt te vinden.
De oorspronkelijke tekst hieronder met specificaties:
Deze heeft de oorlog overleefd. Zo ziet hij er uit tenminste.
Toen ik hem een jaar of wat kocht, is deze tijdens transport door een niet nader te noemen postbedrijf gekraakt.
Aan de binnenkant was de computer leeggeroofd: geen geheugen, drives en processor.
Zelf heb ik er een Pentium II MMX 350 MHz in gezet, met 128 MB SDRAM. Laat de buitenkant je dus niet bedriegen: dit apparaat werkt als een zonnetje.
De computer is gebouwd rondom de sublieme Intel 440BX chipset. Grafisch is er een onboard ATI Rage Pro Turbo, een waar beest voor oude DOS games en voor een Pentium 2 eigenlijk alles wat je nodig hebt in Windows 98. Voor geluid is er een onboard ESS Sounddrive en is Soundblaster compatibel.
De harde schijf? Ja die zit er in! 20 of 40GB dacht ik: méér dan genoeg voor alle ISO's en zo uit het verleden.
ODD/FDD? Die mag je er zelf nog in knutselen. Maar die zijn anno 2021 niet per se nodig.
Nu mag de computer weg omdat ik al te veel spullen van rond 1998 heb naar mijn zin.
Zoals de computer er nu staat, is deze werkend te zien.
Graag geen onzin bieden, want dan houd ik hem net zo graag zelf nog een poosje in de kast.
Bij voorkeur ophalen, zie 2e regel...