Aangeboden door krf137, zondag 22 juni 2025 17:49, 189 views
Laatste wijziging op vrijdag 27 juni 2025 17:53

De status van deze advertentie is 'Verkocht'.

Advertentiedetails


Vraagprijs € 59,-
Verzendkosten Exclusief
Staat Nieuw
Garantie Ja
Ouderdom < 1 maand
Verzending ophalen en (pakket)post nationaal
Betaling bank vooraf en betaalverzoek

Beschrijving

Bij deze verkoop ik Zelda TOTK, de Switch 2 versie! Dit is mijn eerste Zelda game. Gekocht vanwege alle hype, maar ik vind het een verschrikkelijk saai spel! De graphics en design zijn wel echt fantastisch. Helaas gewoon niet mijn soort game.

Ik heb de game 11 juni besteld en 12 juni opgehaald bij Coolblue in Den Haag. Factuur van Coolblue is aanwezig. Ik heb het spel gekocht voor 69 euro, maar hij mag weg voor 59 euro. Ik vind dat redelijk, gezien het feit dat het spel op dit moment letterlijk 10 dagen oud is. Graag geen onzin biedingen dus.

Het spel wordt geleverd, net zoals die compleet nieuw is. Gewoon in de originele doos met cartridge.

Mijn voorkeur is dat de game wordt opgehaald. Dit kan bij mij thuis in het Statenkwarter in Den Haag of eventueel op mijn werk, nabij de Erasmus universiteit (Campus Woudestein). Indien iemand serieus is, dan kan ik het spel ook verzenden met T&T, op kosten koper.

Adverteerder

Naam
krf137
Beoordeling
5 van 5 sterren
(1)
History
13 advertenties 0 actief
Actief sinds
dinsdag 20 november 2012 20:52
Karma
1.678

Tips voor veilig handelen in Vraag & Aanbod

  • Pas op met onrealistische prijs Pas op met advertenties die een onrealistisch lage vraagprijs hebben.
  • Check echtheid van foto's Controleer of de advertentie is voorzien van authentieke foto's.
  • Informeer naar staat Informeer bij de verkoper naar de staat van het product en of er bijzonderheden zijn die de werking van het product beïnvloeden.
  • Verifieer verkoper Check de beoordelingen, registratiedatum en posthistorie van de verkoper.
  • Communiceer via DM Communiceer via directe berichten op Tweakers, zodat de fraudebestrijders van Tweakers deze communicatie in het geval van een conflict kunnen inzien.
  • Controleer politiedatabase Controleer de contactgegevens en het iban-nummer van de verkoper in de Politiedatabase.
Meer over handelen in Vraag & Aanbod
Delen:

Reacties

De adverteerder heeft directe reacties op deze advertentie uitgeschakeld. Reageren is alleen mogelijk door de adverteerder een bericht te sturen.