Aangeboden door Lounge Deluxe, donderdag 12 juni 2025 10:40, 201 views
Laatste wijziging op donderdag 12 juni 2025 20:01

De status van deze advertentie is 'Verkocht'.

Advertentiedetails


Vraagprijs € 100,-
Verzendkosten Exclusief
Staat Onbekend
Garantie Nee
Ouderdom 52 maanden
Verzending ophalen en (pakket)post nationaal
Betaling contant, bank vooraf en betaalverzoek

Beschrijving

Te koop aangeboden: een Ubiquiti UDP Pro router, welke in zeer goede staat verkeerd. Ik heb deze router in februari 2021 gekocht en hij heeft altijd probleemloos zijn werk gedaan (thans vervangen voor een router met snellere poorten).

Er zitten een paar krasjes op de boven- en onderkant. De router wordt geleverd met netsnoer maar zonder overige accessoires.

Prijs: 100 euro.

Vanwege gewicht en omvang heb ik de voorkeur voor afhalen (Amsterdam-Zuid). Verzending eventueel mogelijk tegen meerprijs, maar ik moet daar dan verpakkingsmateriaal et cetera voor gaan kopen dus onder de 25 euro kom je dan niet uit vermoed ik. Ik kan ook geen verantwoordelijkheid nemen voor eventuele schade aan / vermissing van de router als gevolg van verzending.

Adverteerder

Naam
Lounge Deluxe
Beoordeling
5 van 5 sterren
(14)
History
30 advertenties 0 actief
Actief sinds
donderdag 5 februari 2009 16:13
Karma
8.063

Tips voor veilig handelen in Vraag & Aanbod

  • Pas op met onrealistische prijs Pas op met advertenties die een onrealistisch lage vraagprijs hebben.
  • Check echtheid van foto's Controleer of de advertentie is voorzien van authentieke foto's.
  • Informeer naar staat Informeer bij de verkoper naar de staat van het product en of er bijzonderheden zijn die de werking van het product beïnvloeden.
  • Verifieer verkoper Check de beoordelingen, registratiedatum en posthistorie van de verkoper.
  • Communiceer via DM Communiceer via directe berichten op Tweakers, zodat de fraudebestrijders van Tweakers deze communicatie in het geval van een conflict kunnen inzien.
  • Controleer politiedatabase Controleer de contactgegevens en het iban-nummer van de verkoper in de Politiedatabase.
Meer over handelen in Vraag & Aanbod
Delen:

Reacties

Reageren onder advertenties is niet meer mogelijk. Reageren is alleen mogelijk door de adverteerder een bericht te sturen.