Aangeboden door rick., donderdag 15 mei 2025 10:51, 102 views
Laatste wijziging op donderdag 15 mei 2025 16:16

De status van deze advertentie is 'Verkocht'.

Advertentiedetails


Vraagprijs € 400,-
Verzendkosten Exclusief
Staat Gebruikssporen
Garantie Nee
Verzending ophalen en (pakket)post nationaal
Betaling bank vooraf, paypal vooraf en betaalverzoek

Beschrijving

Beste Tweakers,

Bij deze verkoop ik mijn S8 Ultra. Ik heb de tablet ook van iemand overgenomen maar de tablet is mij te groot en ik zit toch wat vast in het Apple Eco Systeem.

De tablet is in nette, maar gebruikte staat. Om de behuizing zijn er wat krasjes en ook zitten er krasjes op het scherm. Ik heb ze geprobeerd te fotograferen maar dat lukt niet goed. Wanneer de tablet aan staat zie je ze niet, maar ze zitten er wel.

De vorige eigenaar rookte thuis, dus dit kun je wel merken.

Pen zit er bij, de doos van de tablet, het keyboard zit er bij. De originele lader heb ik helaas niet.

Mocht je vragen hebben, laat het weten.

Met vriendelijke groet,
Rick

Adverteerder

Naam
rick.
Beoordeling
5 van 5 sterren
(238)
History
323 advertenties 2 actief
Actief sinds
donderdag 26 februari 2009 09:30
Karma
12.392

Tips voor veilig handelen in Vraag & Aanbod

  • Pas op met onrealistische prijs Pas op met advertenties die een onrealistisch lage vraagprijs hebben.
  • Check echtheid van foto's Controleer of de advertentie is voorzien van authentieke foto's.
  • Informeer naar staat Informeer bij de verkoper naar de staat van het product en of er bijzonderheden zijn die de werking van het product beïnvloeden.
  • Verifieer verkoper Check de beoordelingen, registratiedatum en posthistorie van de verkoper.
  • Communiceer via DM Communiceer via directe berichten op Tweakers, zodat de fraudebestrijders van Tweakers deze communicatie in het geval van een conflict kunnen inzien.
  • Controleer politiedatabase Controleer de contactgegevens en het iban-nummer van de verkoper in de Politiedatabase.
Meer over handelen in Vraag & Aanbod
Delen:

Reacties

Reageren onder advertenties is niet meer mogelijk. Reageren is alleen mogelijk door de adverteerder een bericht te sturen.