Aangeboden door nouwnouw, zondag 11 mei 2025 08:32, 186 views
Laatste wijziging op zondag 13 juli 2025 00:48

De status van deze advertentie is 'Vervallen'.

Advertentiedetails


Vraagprijs N.o.t.k.
Verzendkosten Exclusief
Staat Gebruikssporen
Garantie Nee
Verzending ophalen
Betaling contant, bank vooraf en betaalverzoek

Beschrijving

Meerdere zware voedingen met platinum certificaat welke zich in goede staat bevinden. Geschikt voor zware computers met zware videokaarten zoals de laatste RTX series.

Deze voedingen zijn opgekocht vannuit een casino welke preventief al zijn voedingen vervangt na 2 jaar. De voeding zijn getest met een voedingstester en deze zijn in goede conditie bevonden. Niet getest in een pc zelf, dus afname is op eigen risico. Hier is de lage prijs ook naar. De nieuwprijs van deze voedingen liggen dan ook tussen de 200 en 290 euro.

1x Lc power LC 1200 V2.4 50 euro
2x Lc power LC 1000 V2.4 45 euro ps
1x FSP Aurum PT 1200W 50 euro
1x Antec 1300W Hcp platinum 35 euro

Alles tesamen mag weg voor 150 euro. Voorderest liggen de prijzen vast.

De voedingen komen met 24 polige moederbordstekker, cpu stekker, meerdere videokaart stekkers en sata stekkers behalve de Antec. Deze heeft geen kabels.

Versturen is mogelijk, maar wel op eigen risico.

Adverteerder

Naam
nouwnouw
Beoordeling
5 van 5 sterren
(126)
History
454 advertenties 4 actief
Actief sinds
zondag 11 maart 2012 22:56
Karma
11.637

Tips voor veilig handelen in Vraag & Aanbod

  • Pas op met onrealistische prijs Pas op met advertenties die een onrealistisch lage vraagprijs hebben.
  • Check echtheid van foto's Controleer of de advertentie is voorzien van authentieke foto's.
  • Informeer naar staat Informeer bij de verkoper naar de staat van het product en of er bijzonderheden zijn die de werking van het product beïnvloeden.
  • Verifieer verkoper Check de beoordelingen, registratiedatum en posthistorie van de verkoper.
  • Communiceer via DM Communiceer via directe berichten op Tweakers, zodat de fraudebestrijders van Tweakers deze communicatie in het geval van een conflict kunnen inzien.
  • Controleer politiedatabase Controleer de contactgegevens en het iban-nummer van de verkoper in de Politiedatabase.
Meer over handelen in Vraag & Aanbod
Delen:

Reacties

Reageren onder advertenties is niet meer mogelijk. Reageren is alleen mogelijk door de adverteerder een bericht te sturen.