Aangeboden door jieheda, woensdag 30 april 2025 10:29, 96 views
Laatste wijziging op donderdag 8 mei 2025 07:45

De status van deze advertentie is 'Vervallen'.

Advertentiedetails


Vraagprijs € 300,-
Verzendkosten Niet van toepassing
Staat Goede staat
Garantie Nee
Ouderdom 24 maanden
Verzending ophalen
Betaling contant en betaalverzoek

Beschrijving

Niet de meest logische plek om mijn Quickmill aan te bieden :) maar er zullen vast wel koffieliefhebbers zijn. Ik ben gestopt met koffie drinken en daarom bied ik mijn Quickmill 2820 koffiezet apparaat aan.

Het gaat om de Quickmill 2820, technisch identiek aan de 820 en 3000, in RVS met matzwarte zijkanten. Wat zit er bij:
- Espressomachine
- Filterdrager
- 1 kops filterbakje voor gemalen koffie
- 2 kops filterbakje voor gemalen koffie
- RVS koffiemaatschepje
- Tamper
- Kannetje om melkschuim te maken
- Borsteltje

Is altijd gebruik met waterfilter om kalk te voorkomen en is onlangs nog schoongemaakt.

Ophalen in Rotterdam. Is iets te groot en zwaar om te verzenden.

Adverteerder

Naam
jieheda
Beoordeling
5 van 5 sterren
(1)
History
3 advertenties 0 actief
Actief sinds
maandag 5 augustus 2013 11:40
Karma
271

Tips voor veilig handelen in Vraag & Aanbod

  • Pas op met onrealistische prijs Pas op met advertenties die een onrealistisch lage vraagprijs hebben.
  • Check echtheid van foto's Controleer of de advertentie is voorzien van authentieke foto's.
  • Informeer naar staat Informeer bij de verkoper naar de staat van het product en of er bijzonderheden zijn die de werking van het product beïnvloeden.
  • Verifieer verkoper Check de beoordelingen, registratiedatum en posthistorie van de verkoper.
  • Communiceer via DM Communiceer via directe berichten op Tweakers, zodat de fraudebestrijders van Tweakers deze communicatie in het geval van een conflict kunnen inzien.
  • Controleer politiedatabase Controleer de contactgegevens en het iban-nummer van de verkoper in de Politiedatabase.
Meer over handelen in Vraag & Aanbod
Delen:

Reacties

Reageren onder advertenties is niet meer mogelijk. Reageren is alleen mogelijk door de adverteerder een bericht te sturen.