Aangeboden door rshunter99, woensdag 25 juni 2025 05:59, 288 views
Laatste wijziging op woensdag 27 augustus 2025 00:48

De status van deze advertentie is 'Vervallen'.

Advertentiedetails


Vraagprijs N.o.t.k.
Verzendkosten Inclusief
Staat Nieuwstaat
Garantie Ja
Ouderdom 13 maanden
Verzending langsbrengen, ophalen en (pakket)post nationaal
Betaling bank vooraf en betaalverzoek

Beschrijving

Aangeboden: een ontzettend mooi setje voor de snelle Tweaker! Mét nog een jaar garantie, 4GB extra Synology RAM en mét (optioneel) 48TB opslag (raw)!

#CategorieProductPrijsSubtotaal
1Geheugen internSynology D3NS1866L-4G€ 74,90€ 74,90
6SSD'sSamsung 870 QVO 8TB€ 569,-€ 3.414,-
1NASSynology DiskStation DS620slim€ 488,03€ 488,03
Totaal€ 3.976,93


Zoals in de tabel te zien, zijn er dus 6x Samsung 870 QVO 8TB SSD's aanwezig in de NAS. Ik heb hiervoor gekozen omdat ze hele snelle, betrouwbare, stille en zuinige opslag bieden. Met één drive aan redundancy geeft dit een totaal van 36,3 TB aan bruikbare opslag. Als op de foto's te zien zijn alle schijven nog in gloednieuwe staat, waarbij alle schijven op 98% of 99% van hun levensduur zitten. Sommige drives hebben aanzienlijk meer bedrijfsuren dan anderen, dit komt omdat deze afkomstig zijn uit mijn laatste niet-NAS server: inventaris: RSERVER (2021-2024)

Ik wil deze set graag verkopen omdat ik ga verhuizen en een iets praktischer alternatief heb gevonden voor mijn doeleinden in de "Asustor Flashstor 12 Pro Gen2 (FS6812X)". De DS620slim is voornamelijk gebruikt als mediaopslag, waarbij er weinig writes plaatsgevonden hebben. De (media)software e.d. heeft niet gedraaid op de NAS, hier heb ik een aparte NUC voor in gebruik. De NAS heeft dus enkel dienst gedaan als opslag.

Prijzen (compleet met doos):
Complete set (zie tabel): €3000,-
NAS & RAM-upgrade zonder opslag: €450,-
Per 8TB SSD: €475,- (6 voor €2.600,-)

Prijzen zijn bespreekbaar. Bij interesse en vragen, graag een berichtje!

Adverteerder

Naam
rshunter99
Beoordeling
5 van 5 sterren
(36)
History
45 advertenties 0 actief
Actief sinds
maandag 13 mei 2013 08:19
Karma
6.006

Tips voor veilig handelen in Vraag & Aanbod

  • Pas op met onrealistische prijs Pas op met advertenties die een onrealistisch lage vraagprijs hebben.
  • Check echtheid van foto's Controleer of de advertentie is voorzien van authentieke foto's.
  • Informeer naar staat Informeer bij de verkoper naar de staat van het product en of er bijzonderheden zijn die de werking van het product beïnvloeden.
  • Verifieer verkoper Check de beoordelingen, registratiedatum en posthistorie van de verkoper.
  • Communiceer via DM Communiceer via directe berichten op Tweakers, zodat de fraudebestrijders van Tweakers deze communicatie in het geval van een conflict kunnen inzien.
  • Controleer politiedatabase Controleer de contactgegevens en het iban-nummer van de verkoper in de Politiedatabase.
Meer over handelen in Vraag & Aanbod
Delen:

Reacties

Reageren onder advertenties is niet meer mogelijk. Reageren is alleen mogelijk door de adverteerder een bericht te sturen.