Aangeboden door Slinkos, zondag 9 maart 2025 12:04, 500 views

Advertentiedetails


Vraagprijs € 25,-
Verzendkosten Exclusief
Staat Nieuw
Garantie Ja
Verzending ophalen, (pakket)post nationaal en (pakket)post internationaal
Betaling contant, bank vooraf, paypal vooraf en betaalverzoek

Beschrijving

Aangeboden:
Om mijn MHI Airco van WiFi te voorzien heb ik zelf een WiFi module in elkaar gezet die o.b.v. het "MHI-AC-Ctrl" Github project. Deze controller kan voorzien worden van de volgende 2 soorten software:

MHI-AC-Ctrl - Werkt o.b.v. MQTT commando's, te gebruiken met elk platform wat custom MQTT commando's kan versturen en ontvangen, zoals Home Assistant, OpenHAB, NodeRED etc. Vereiste is dat je een MQTT broker hebt draaien, bijvoorbeeld Mosquitto.

MHI-AC-Ctrl-Esphome - Werkt o.b.v. ESPHome, ideaal voor native Home Assistant intergratie, maar ook werkend voor Domoticz*.

*Voor ESPHome i.c.m. Domoticz is er tevens een MQTT broker nodig. Dit geldt uiteraard niet voor Home Assistant.

Het grote voordeel hiervan is dat je niet meer afhankelijk bent van de AirconWithMe clouddienst, die bij mij niet altijd reageerde, en het is natuurlijk een stuk goedkoper, dan deze MHI Wifi module die zo'n 120 euro kost. Daarnaast heb je toegang tot de data van vele sensoren die anders niet beschikbaar zijn, zoals stroomverbruik, defrost info, compressor frequentie, diverse temperatuursensoren en fan-snelheden binnen en buiten.

Omdat het verkrijgen van de benodigde componenten lastig is, en vaak alleen in veelvoud kan, verkoop ik deze setjes als geheel, zodat u makkelijk en snel de volledige set in huis heeft.

Staat:
Alle onderdelen zijn nieuw. In het geval van een volledig gesoldeerd pakket zorg ik ook dat de module op mijn eigen airco is getest.

Prijs:
Gehele set in losse onderdelen: € 25,-
Voor deze optie worden alle onderdelen los geleverd, deze moet je zelf solderen.

Gehele set volledig gesoldeerd en klaar om te gebruiken: € 35,-
Ik soldeer het hele setje in elkaar, en test deze op mijn eigen airco.

Je kunt zelf kiezen of je de Wemos D1 zelf wilt flashen, of dat ik dat doe (zonder meerprijs). In het laatste geval zul je wel je WiFi en MQTT gegevens moeten verstrekken. Indien er gebruik gemaakt wordt van Home Assistant, kan ik kant en klaar de configuratie daarvoor aanleveren.

De behuizing op de foto heb ik zelf gemaakt met een 3D printer, deze kan ik er op verzoek ook nog bij doen.

Locatie / bezorgen en/of afhalen:
Afhalen is mogelijk, verzenden ook. In geval van verzenden is het risico en de kosten (€ 4,15 incl Track & Trace code) voor de koper.

Ondersteunde modellen:

SRF xx ZJX-S1
SRF xx ZMX-S
SRF xx ZMXA-S
SRF xx ZF-W
SRK xx ZJ-S
SRK xx ZM-S
SRK xx ZJX-S
SRK xx ZJX-S1
SRK xx ZRA-W
SRK xx ZSA-W
SRK xx ZSPR-S
SRK xx ZSX-S
SRK xx ZSX-W
SRK xx ZS-W
SRC 35Z SA-W

Andere modellen zouden kunnen werken, maar dit zal je zelf moeten proberen. Het enige model waarvan bekend is dat deze niet werkt, is de SRK xx ZSPR-S.

Adverteerder

Naam
Slinkos
Locatie
1613 DH, Grootebroek, Nederland
Beoordeling
5 van 5 sterren
(47)
History
8 advertenties 1 actief
Actief sinds
donderdag 12 januari 2012 23:01
Karma
2.459

Tips voor veilig handelen in Vraag & Aanbod

  • Pas op met onrealistische prijs Pas op met advertenties die een onrealistisch lage vraagprijs hebben.
  • Check echtheid van foto's Controleer of de advertentie is voorzien van authentieke foto's.
  • Informeer naar staat Informeer bij de verkoper naar de staat van het product en of er bijzonderheden zijn die de werking van het product beïnvloeden.
  • Verifieer verkoper Check de beoordelingen, registratiedatum en posthistorie van de verkoper.
  • Communiceer via DM Communiceer via directe berichten op Tweakers, zodat de fraudebestrijders van Tweakers deze communicatie in het geval van een conflict kunnen inzien.
  • Controleer politiedatabase Controleer de contactgegevens en het iban-nummer van de verkoper in de Politiedatabase.
Meer over handelen in Vraag & Aanbod
Delen:

Lees meer over

Locatie van adverteerder

Locatie: 1613 DH, Grootebroek, Nederland

Toon op kaart

Reacties

De adverteerder heeft directe reacties op deze advertentie uitgeschakeld. Reageren is alleen mogelijk door de adverteerder een bericht te sturen.