Aangeboden door d4jo, zaterdag 12 februari 2022 20:53, 172 views
Laatste wijziging op zondag 13 februari 2022 20:52

De status van deze advertentie is 'Verkocht'.

Advertentiedetails


Vraagprijs € 645,-
Verzendkosten Exclusief
Staat Nieuwstaat
Garantie Nee
Ouderdom 6 maanden
Verzending ophalen
Betaling contant, bank vooraf en betaalverzoek

Beschrijving

Mooie complete set om op de PS3/4/5 of PC mee te (sim) racen. De set is een paar maanden oud, maar ik heb het recent van iemand overgenomen en van hem niet meer de facturen gehad. Alles werkt uiteraard prima en is in goede staat. Boekjes en alle assecoires zitten er bij.

Stuur:
De SF1000 is al enige tijd strak uitverkocht en is een replica van het Ferrari F1 stuur. Op het stuur zitten de (extra) T-Chrono Paddles waarmee je heel snel kan schakelen, de originele shifter paddles zitten er ook nog bij.

Base:
De T300RS is een mooie (belt driven) base met behoorlijk wat force feedback (3.9NM, meer dan bv de Logitech G29 met 2.1NM). Je kan er heel precies mee sturen en is lekker zwaar af te stellen zodat je echt het gevoel hebt dat je aan het racen bent.

Pedalen:
De pedalen zijn de T-LCM pedalen van Thrustmaster. Ik heb het zelf omdat ik geen cockpit heb op een stuk hout gemaakt zodat ik goed blijf zitten omdat de rem veel kracht nodig heeft. Deze loadcell rem is zelf naar wens in te stellen met verschillende ringen en veren. Daarnaast zit er een USB kabel bij om via de Thrustmaster software de pedalen verder in te stellen.
Het stuk hout blijf ik zelf gebruiken en is zonder enige schade los te halen. Bij de pedalen zit nog ander opzet stuk zodat de hoek anders is.

Reden van verkoop is dat ik bijna alleen nog maar iRacing speel, het F1 gevoel mist daarom enorm en vind het beetje zonde om dan dit stuur te blijven gebruiken. Dan gebruik ik liever mijn oude. Toen ik meer F1 2021 speelde was het heel gaaf omdat het één op één het stuur was wat je in de auto zag.

Ik verkoop het liefst alles in één koop of eventueel de volgende combinaties (prijs via DM te bespreken):
- T300RS base + SF1000
- T300RS base + T-LCM pedalen

Ik verwacht wel wat interesse, na een concreet bod kun je het hier proberen (F1 2021, AC, ACC, iRacing of Forza).

Het ligt niet in de weg dus ik heb op zich geen haast.

Trefwoorden: T300RS GT, Fanatec, simracing, playseat

Adverteerder

Naam
d4jo
Beoordeling
5 van 5 sterren
(37)
History
58 advertenties 1 actief
Actief sinds
dinsdag 17 juli 2007 12:49
Karma
6.238

Tips voor veilig handelen in Vraag & Aanbod

  • Pas op met onrealistische prijs Pas op met advertenties die een onrealistisch lage vraagprijs hebben.
  • Check echtheid van foto's Controleer of de advertentie is voorzien van authentieke foto's.
  • Informeer naar staat Informeer bij de verkoper naar de staat van het product en of er bijzonderheden zijn die de werking van het product beïnvloeden.
  • Verifieer verkoper Check de beoordelingen, registratiedatum en posthistorie van de verkoper.
  • Communiceer via DM Communiceer via directe berichten op Tweakers, zodat de fraudebestrijders van Tweakers deze communicatie in het geval van een conflict kunnen inzien.
  • Controleer politiedatabase Controleer de contactgegevens en het iban-nummer van de verkoper in de Politiedatabase.
Meer over handelen in Vraag & Aanbod
Delen:

Reacties

Reageren onder advertenties is niet meer mogelijk. Reageren is alleen mogelijk door de adverteerder een bericht te sturen.