Hoofdcategorieën

Belinea 2225 S1W

SKU: 112201, EAN: 4032623101990, T.net ID: 152138
22", 1680x1050, 5ms

Productreviews

De Belinea 2225 S1W werd door 3 tweakers beoordeeld, die het product gemiddeld als zeer goed beoordeelden. De prijs werd het meest gewaardeerd, terwijl men het minst positief was over de bouwkwaliteit.

Review schrijven


Scorekaart

  # Gemiddelde
Algemene beoordeling3Beoordeling: zeer goed
Featureset3Beoordeling: goed
Kleurweergave3Beoordeling: zeer goed
Contrast & helderheid3Beoordeling: zeer goed
Ghosting3Beoordeling: goed
  # Gemiddelde
Pixeldefecten2Beoordeling: goed
Bouwkwaliteit3Beoordeling: goed
Vormgeving3Beoordeling: goed
Prijs3Beoordeling: zeer goed

Reviews van bezoekers

Sorteren op: chronologie | waardering

Review door HexaTonic - maandag 12 november 2007 12:50
3
Algemene beoordeling Beoordeling: zeer goed Featureset Beoordeling: goed Kleurweergave Beoordeling: zeer goed
Contrast & helderheid Beoordeling: zeer goed Ghosting Beoordeling: weinig ghosting Pixeldefecten Beoordeling: geen defecten
Bouwkwaliteit Beoordeling: goed Vormgeving Beoordeling: goed Prijs Beoordeling: zeer goed
Ik heb dit apparaat gekocht voor mijn werk (muziek en geluidsontwerp).
Daarvoor geldt dat het beeldscherm niet groot genoeg kan zijn.
Hoe groter het scherm, hoe beter het overzicht en workflow.
Ook bij lange "surf-sessies" werkt 22" heerlijk. Wat een ruimte en overzicht!
Een uitstekend groot beeldscherm, zeker voor het geld.
Beeldkwaliteit
Ik had niet gedacht dat dit apparaat zo goed zou presteren met games en film.
Ik merk niks van enige ghosting en de kleuren zijn niet anders dan ik ze gewend ben van andere beeldschermen.
Zwart is bij dit beeldscherm toch echt wel zwart, alleen zie je dan wel wat bleeding (niet excessief).
Inkijkhoek: als je je hoofd 10 cm naar een zijkant verplaatst (wanneer, waarom..??!) verschieten...
Negatieve eigenschappen:

-Slechts D-sub ingang
-Speakers van zo slecht mogelijke kwaliteit
-Slechte inkijkhoek
-toch niet zo heel mooie backlight, maar ach...

Positieve eigenschappen:

-Goede kleuren, geen (opgemerkte) ghosting, scherp beeld, zwart=zwart
-Goede bouwkwaliteit (scherm verzakt niet o.i.d.)
-Gunstige prijs
-Mooi uiterlijk

Review door robbierzz - donderdag 18 oktober 2007 10:56
1
Algemene beoordeling Beoordeling: zeer goed Featureset Beoordeling: goed Kleurweergave Beoordeling: zeer goed
Contrast & helderheid Beoordeling: zeer goed Ghosting Beoordeling: geen ghosting Pixeldefecten Beoordeling: geen defecten na langdurig gebruik
Bouwkwaliteit Beoordeling: goed Vormgeving Beoordeling: zeer goed Prijs Beoordeling: zeer goed
Ik heb deze monitor aangeschaft met de actie alle TFT schermen 20% korting! Hij stond voor 189,- ex btw en was dus in totaal maar +- 179 euro kwijt inclusief BTW aan dit scherm!
Het scherm werkt perfect, ikzelf vind alleen speakers niet nodig op een monitor maar agh, een leuk extraatje voor als je eens geen speakers meeneemt naar een LAN! Ze doen echter niet af aan het 'design' van de monitor.
Scherm zwerkt verder perfect, nog geen last van dode pixels gehad.
Mijn videokaart is een ATI Radeon 9600pro 256 MB, en kan op een resulotue van 1600 x 1050 zonder problemen draaien, gamen gaat zonder problemen op 1280 x 768 (tja de videokaart ondersteund niet meer ;)). Heb nog nooit last gehad van ghosting of iets anders.
Ook op mijn laptop werkt hij perfect, ook daar geen ghosting of andere rare taferelen te vinden!
Negatieve eigenschappen:

Speakers

Positieve eigenschappen:

Prijs
Design / Ontwerp
Geen dode pixels!

Review door kwakkie - maandag 4 juni 2007 13:11
1
Algemene beoordeling Beoordeling: goed Featureset Beoordeling: goed Kleurweergave Beoordeling: goed
Contrast & helderheid Beoordeling: goed Ghosting Beoordeling: weinig ghosting Pixeldefecten Beoordeling: geen
Bouwkwaliteit Beoordeling: voldoende Vormgeving Beoordeling: goed Prijs Beoordeling: zeer goed
Ik heb deze monitor voor iets meer dan 230,- euro kunnen kopen en ben erg blij met deze aanwinst. Voor een gemiddelde tweaker/gebruiker zal deze monitor zeer goed zijn mannetje staan. Goede kleuren, goede helderheid en weinig ghosting bij snelle beelden (Het is mij in ieder geval nog niet opgevallen). Wat mij wel direct opviel, is dat de voet erg plastic aanvoelt. De voet is goed in staat om de monitor te dragen (wat mag je anders verwachten ), maar het had iets robuuster gemogen.
Verder heeft deze monitor ook goede inkijkhoeken: horizontaal 170° en verticaal 160°. De speakers gebruik ik verder niet, aangezien ik een eigen soundsystem heb, dus daar kan ik verder niet veel over zeggen.
Als laatste moet ik er nog bij zeggen dat deze monitor alleen een D-sub aansluiting heeft.

Ik draai 'm nu op zijn maximale resolutie (1680 x 1050) en zit naar een heerlijk rustig beeld te kijken. Al met al kan ik deze monitor dus aanraden!
Negatieve eigenschappen:

Een iets te slappe voet naar mijn gevoel
Geen DVI

Positieve eigenschappen:

Kleuren
Helderheid
Weinig Ghosting

VNU Media logo Powered by True

© 1998 - 2008 Tweakers.net - Alle rechten voorbehouden

Uitgever van: