Hoofdcategorieën

Conceptronic Grab'n'Go Mediaplayer 320GB (USB 2.0)

SKU: CMED3PLUS, T.net ID: 149192
320GB, USB

Productreviews

De Conceptronic Grab'n'Go Mediaplayer 320GB (USB 2.0) werd door 2 tweakers beoordeeld, die het product gemiddeld als ruim voldoende beoordeelden. De betrouwbaarheid werd het meest gewaardeerd, terwijl men het minst positief was over de compatibiliteit.

Review schrijven


Scorekaart

  # Gemiddelde
Algemene beoordeling2Beoordeling: goed
Prestaties2Beoordeling: goed
Featureset2Beoordeling: voldoende
Betrouwbaarheid1Beoordeling: zeer goed
Compatibiliteit2Beoordeling: voldoende
  # Gemiddelde
Mobiliteit2Beoordeling: goed
Geluidsproductie2Beoordeling: goed
Warmteproductie2Beoordeling: voldoende
Prijs2Beoordeling: goed

Reviews van bezoekers

Sorteren op: chronologie | waardering

Review door Koriel - maandag 22 oktober 2007 09:12
Algemene beoordeling Beoordeling: zeer goed Prestaties Beoordeling: goed Featureset Beoordeling: goed
Betrouwbaarheid Beoordeling: zeer goed Compatibiliteit Beoordeling: goed Mobiliteit Beoordeling: goed
Geluidsproductie Beoordeling: acceptabel Warmteproductie Beoordeling: acceptabel Prijs Beoordeling: goed
Ik heb bij de mediamarkt een Conceptronics GrabnGo CSM3PL 500G SATA mediaplayer gekocht.
( 320g E189, 500G E199 )
Dit product staat niet in de pricewatch vandaar dat ik hem mar onder deze hang.
Het is een niet al te grote externe HD behuizing met standaard. Aanvankelijk had ik wat problemen met de aansluiting, maar het bleek dat dit door mijn eigen TV kwam. DVD´s worden met de nieuwe firmware uitstekend afgespeeld. Wel moet je opletten dat je in de DVD folder de VIDEO_TS compleet kopieert. Ik had dit in het begin niet gedaan, maar een mailtje naar de support die per ommegaande werd beantwoord bracht verlichting.
Dit apparaat doet gewoon wat het moet doen, ik kopieer divx, xvid, en DVD´s naar de schijf, hgang hem aan de TV en speel ze af.
Negatieve eigenschappen:

Opstarten duurt ca 20 seconden, dan krijg je een simpele file explorer te zien. browsen gaat ook ietwat langzaam, de resolutie van de explorer is relatief laag.
Kan alleen maar een USB2 aansluiting gebruiken om data te kopieren.

Positieve eigenschappen:

Het werkt, en het doet wat het moet doen..

Review door gideonz74 - vrijdag 8 juni 2007 10:40
Algemene beoordeling Beoordeling: slecht Prestaties Beoordeling: voldoende Featureset Beoordeling: slecht
Betrouwbaarheid Beoordeling: geen Compatibiliteit Beoordeling: zeer slecht Mobiliteit Beoordeling: voldoende
Geluidsproductie Beoordeling: laag Warmteproductie Beoordeling: acceptabel Prijs Beoordeling: goed
Toen ik het product uitpakte was ik erg positief. De doos en de verpakking zien er goed verzorgd uit. Ook zijn er genoeg kabels meegeleverd, zoals een s-video kabel, 3x-tulp en een optisch kabeltje zelfs voor het aansluiten aan de versterker. Ook de batterijen voor de afstandsbediening ontbraken niet.

Echter, bij het aansluiten aan de PC, werd mij eerst gemeld dat het een 'unknown device' was. Een keer het stekkertje er in er uit verhielp het probleem en de drive werd herkend. Ik kreeg een drive erbij van 320 GB. Toen probeerde ik er een DVD naar toe te kopieren, maar dat ging mis. Het bleek dat de drive geformatteerd was met FAT32, waarbij de maximale bestandsgrootte maar 2 GB is. Dus formatteerde ik hem op NTFS en probeerde het opnieuw. Ook gooide ik er een mpeg bestand op en een divx. En toen aansluiten op de TV... helaas niets dan een leeg scherm met logo en geen directory van de drive.

Het bleek aan NTFS te liggen, dat wordt namelijk niet ondersteund. Onverwacht, omdat zelfs de media player van Sweex dit wel ondersteunt. Er wordt ook geen melding van gemaakt op de website. Wel in de handleiding overigens.

Hoewel zo'n harddisk eigenlijk niet bruikbaar is op FAT32 (hoe zet ik mijn .ISO bestanden er dan op?), heb ik toch...
Negatieve eigenschappen:

Ondersteunt geen NTFS!!!
Speelt geen DVD menus
Bij het spelen van DVDs moet je het geluidskanaal handmatig "locken", anders valt het geluid weg van de ene VOB naar de andere.

Positieve eigenschappen:

Behoorlijk stil
Mooi design (persoonlijk)
Speelt DivX en mpg prima

VNU Media logo Powered by True

© 1998 - 2008 Tweakers.net - Alle rechten voorbehouden

Uitgever van: