Hoofdcategorieën

Conceptronic Lounge'n'Listen (2.1, 2x 10W, 1x 30W)

SKU: CLLSPK21, EAN: 8714909008334, T.net ID: 149034
10W, 2.1

Productreviews

De Conceptronic Lounge'n'Listen (2.1, 2x 10W, 1x 30W) werd door 2 tweakers beoordeeld, die het product gemiddeld als zeer goed beoordeelden. De prijs werd het meest gewaardeerd, terwijl men het minst positief was over de vormgeving.

Review schrijven


Scorekaart

  # Gemiddelde
Algemene beoordeling2Beoordeling: zeer goed
Featureset2Beoordeling: goed
Bouwkwaliteit2Beoordeling: goed
Vormgeving2Beoordeling: voldoende
Muziekweergave2Beoordeling: goed
  # Gemiddelde
Film/gameweergave2Beoordeling: goed
Mid- en hoogweergave2Beoordeling: goed
Basweergave2Beoordeling: goed
Prijs2Beoordeling: zeer goed

Reviews van bezoekers

Sorteren op: chronologie | waardering

Review door MuisM4t - donderdag 14 februari 2008 07:51
2
Algemene beoordeling Beoordeling: zeer goed Featureset Beoordeling: goed Bouwkwaliteit Beoordeling: goed
Vormgeving Beoordeling: voldoende Muziekweergave Beoordeling: goed Film/gameweergave Beoordeling: goed
Mid- en hoogweergave Beoordeling: goed Basweergave Beoordeling: goed Prijs Beoordeling: zeer goed
Omdat ik deze speakerset tegenkwam voor ¤15 bedacht ik na een review bekeken te hebben dat dit een prima vervanger zou zijn voor mijn oude 2.0 Dell speakertjes.
De set was goed verpakt. Extra meegeleverd, behalve gebruikelijke kabels en de speakerset zelf, was een kabeltje om een mp3 speler aan te sluiten. Handig en werkt goed ! Handleiding was niet in het Nederlands maar wel duidelijk genoeg.
De set bestaat uit één subwoofer (30 W) + 2x10 Watt speakertjes voor de hoge tonen. Het uiterlijk van vooral de speakertjes is niet super, ze vallen meer in de categorie "degelijk". De set is erg stevig gebouwd en valt het gebruik van goedkope materialen erg mee. Alles voelt stevig en solide aan.
De set speelt mijn muziek erg goed en mooi af....
Negatieve eigenschappen:

Geen super uiterlijk

Positieve eigenschappen:

Mooi geluid
Lage prijs
2.1
Bouwkwaliteit

Review door Brandie - maandag 12 februari 2007 22:05
Algemene beoordeling Beoordeling: goed Featureset Beoordeling: voldoende Bouwkwaliteit Beoordeling: voldoende
Vormgeving Beoordeling: goed Muziekweergave Beoordeling: goed Film/gameweergave Beoordeling: goed
Mid- en hoogweergave Beoordeling: goed Basweergave Beoordeling: goed Prijs Beoordeling: zeer goed
Het product viel op in de schappen en ik heb meer producten van Conceptronic, daarom het ik het gekocht. Eenmaal uitgepakt en geinstalleerd was ik erg verrast.
Het geluid is erg goed (10 Watt per satelliet) en de roteerbare speakertjes zijn ideaal om het geluid naar je toe te draaien. Tevens kan ik mijn MP3 speler inpluggen in een van de speakers met bijgeleverde kabel, erg practisch. Bas klinkt ook erg mooi (30 Watt), maar mist meer instelbare features (hoewel dat voor die prijs misschien te veel van het goede is..)

Al met al een erg mooi design voor een topprijs! Een echte aanrader, zeker voor iemand die eens wat anders wil dan Logitech.
Negatieve eigenschappen:

weinig opties op de subwoofer

Positieve eigenschappen:

super geluid voor de prijs die je betaalt
roteerbare speakers
goede bas

VNU Media logo Powered by True

© 1998 - 2008 Tweakers.net - Alle rechten voorbehouden

Uitgever van: