Hoofdcategorieën

Creative Inspire T6060 (5.1, 4x 8W + 18W, 20W)

SKU: 51MF4075AA000, T.net ID: 126569
5.1, 8W, 20W

Productreviews

De Creative Inspire T6060 (5.1, 4x 8W + 18W, 20W) werd door 3 tweakers beoordeeld, die het product gemiddeld als voldoende beoordeelden. De prijs werd het meest gewaardeerd, terwijl men het minst positief was over de mid- en hoogweergave.

Review schrijven


Scorekaart

  # Gemiddelde
Algemene beoordeling3Beoordeling: voldoende
Featureset3Beoordeling: voldoende
Bouwkwaliteit3Beoordeling: goed
Vormgeving3Beoordeling: voldoende
Muziekweergave3Beoordeling: voldoende
  # Gemiddelde
Film/gameweergave3Beoordeling: voldoende
Mid- en hoogweergave3Beoordeling: slecht
Basweergave3Beoordeling: voldoende
Prijs3Beoordeling: goed

Reviews van bezoekers

Sorteren op: chronologie | waardering

Review door Bor de Wollef - maandag 17 maart 2008 11:24
4
Algemene beoordeling Beoordeling: slecht Featureset Beoordeling: voldoende Bouwkwaliteit Beoordeling: voldoende
Vormgeving Beoordeling: voldoende Muziekweergave Beoordeling: slecht Film/gameweergave Beoordeling: voldoende
Mid- en hoogweergave Beoordeling: slecht Basweergave Beoordeling: voldoende Prijs Beoordeling: goed
Achtergrond
Ik heb dit setje aangeschaft omdat mijn vriendin toe was aan een nieuw, relatief goedkoop setje. In eerste instantie ging de voorkeur uit naar de Logitech X-530 maar gezien mijn eerdere ervaringen met die set (het bekende plopjesprobleem en radio ontvangst) is de keuze op de T6060 van Creative gevallen.
Featureset
De T6060 is een 5.1 systeem met wired remote waarmee zowel het volume als de bas instelling van de subwoofer zijn te regelen. De center speaker heeft een vermogen van 18 Watt RMS. De center en links- en rechtsvoor sattelites zijn voorzien van een losse tweeter welke bij de beide achter sattelites ontbreekt.
Op de wired remote zijn verder nog een koptelefoon aansluiting en AUX ingang te vinden. De...
Negatieve eigenschappen:

- Sattelite speakers staan onstabiel en vallen makkelijk om
- Gebruikte materiaal oogt goedkoop
- Muziekkwaliteit is matig, af en toe blikkerig
- Slechte positionering van stemgeluid
- Bas integreerd niet goed in het geluid
- Korte kabels

Positieve eigenschappen:

+ Prijs
+ Remote op snoer met volume en basregeling
+ Aux ingang op de remote

Review door Khaldun - woensdag 30 november 2005 19:20
Algemene beoordeling Beoordeling: goed Featureset Beoordeling: goed Bouwkwaliteit Beoordeling: zeer goed
Vormgeving Beoordeling: zeer goed Muziekweergave Beoordeling: goed Film/gameweergave Beoordeling: zeer goed
Mid- en hoogweergave Beoordeling: goed Basweergave Beoordeling: goed Prijs Beoordeling: zeer goed
Ik heb deze gekocht ter vervanging van een verloren gegaan Inspire T6700 setje. Dit is dan ook de enigste set waarmee ik een echte vergelijking kan maken (en zal doen).

Vormgeving
Wat meteen opvalt is de vorm van de speakers. Na een lange traditie van simpele, kubusvormige, maar toch mooie speakers, kiest Creative deze keer voor design. En dat gaat ze behoorlijk goed af. Het zijn allemaal slank vormgegeven ... ja, wat voor vorm is het eigenlijk? De voorkant is mat plastic, met een stijlvol metalen rooster voor de grootste driver, en enkel een zwart streepje om de mini-tweeter te beschermen. De achterkant is volledig blinkend, iets té misschien, en de pootjes zijn van een doorzichtig (zie je niet op de foto) plastic. Die pootjes hebben trouwens een kabelgootje aan boord, om de kabel tot onderaan te begeleiden. Over smaken valt te twisten, maar ik vind het alvast een vooruitgang. Voor tweakers die misschien niet te opvallend willen zijn op dat vlak, kan dit een minpunt zijn.

Afwerking
De afwerking is gewoon goed in orde. Nergens vallen er foutjes/onregelmatigheden te bespeuren. Wat me meteen opviel tijdens het uitpakken, was dat alle blinkende oppervlakken, en dat zijn er heel wat, met een speciale beschermingsfolie...
Negatieve eigenschappen:

- Iets teveel bas

Positieve eigenschappen:

+ Prijs/kwaliteit-verhouding
+ Vormgeving
+ Afwerking

Review door Masterwebber - zondag 3 september 2006 13:11
Algemene beoordeling Beoordeling: goed Featureset Beoordeling: voldoende Bouwkwaliteit Beoordeling: zeer goed
Vormgeving Beoordeling: goed Muziekweergave Beoordeling: goed Film/gameweergave Beoordeling: goed
Mid- en hoogweergave Beoordeling: voldoende Basweergave Beoordeling: voldoende Prijs Beoordeling: goed
Na veel rond gekeken te hebben op internet, en reviews gelezen te hebben over deze speakerset heb ik besloten om hem aan te schaffen. De speakerset gaat mijn 2.0 stereotoren vervangen.
Vorige week heb ik hem dan aangeschaft bij de mediamarkt. Hij zit verpakt in een niet al te grote doos waardoor ik hem makkelijk met de fiets mee kreeg.

Thuis aangekomen eerst oude stereo weggehaald en meteen de doos uitgepakt. Alles zit netjes verpakt, de subwoofer tussen piepschuim, speakers in plastic verpakt in een kartonnetje en alle kabels/voeding in een apparte doos die er ook in zit.
Wat me meteen opviel is het gewicht van de adapter van de voeding. Hij was best zwaar, daardoor had ik ook wat moeite met het wegwerken van die kabel.

Er is ook onderscheid tussen de voor en de achterspeakers, de voorspeakers hebben nog een extra (zilvere) tweeter in de speaker zitten. De achterluidsprekers niet.
De voorluidsprekers zijn uitgerust met ongeveer 2,5 meter kabel, de achterluidsprekers daarentegen hebben meer, ca 5-6 meter.
Voor mij was dat niet genoeg en heb daarom meteen verleng kabels (Tulp) erbij gekocht.

De speakers staan ook op afneembare pootjes, ze zijn best stevig; niet als je één keer je bureau aanstoot dat ze omvallen.
Ook de...
Negatieve eigenschappen:

- Zware voedingsadapter
- Bass duidelijk aanwezig
- Maximale vermogen mocht iets meer zijn

Positieve eigenschappen:

- Uitrusting en beschrijving
- Goed verpakt
- Kabels zijn redelijk lang
- Staan stevig op de poten
- Center speaker kan je richten
- Geluidskwiteit is goed
- 5.1 werkt ook prima

VNU Media logo Powered by True

© 1998 - 2008 Tweakers.net - Alle rechten voorbehouden

Uitgever van: