Hoofdcategorieën

Altec Lansing MX-5021 (2.1, 2x25W, 50W, THX)

SKU: MX5021WHTE, EAN: 0021986940937, T.net ID: 81026
2.1, 50W

Verzend- en betaalmethode

Prijzen

Prijsvergelijking van 4 shops
+/- Shop Prijs Totaal lev.tijd Plaats Update
Beoordeling: goeddeeplink4Launch€ 151,50
€ 163,50

Kostenoverzicht voor 4Launch

BeschrijvingKosten
Altec Lansing MX-5021 (2.1, 2x25W, 50W, THX)€ 151,50
Pakketpost€ 12,-
Vooruitbetalen€ 0,-
Totaal€ 163,50
Levering verwacht binnen 3 dagenEindhoven18-11 edit
Beoordeling: goeddeeplinkZercom Computers Eindhoven€ 154,90
€ 168,90

Kostenoverzicht voor Zercom Computers Eindhoven

BeschrijvingKosten
Altec Lansing MX-5021 (2.1, 2x25W, 50W, THX)€ 154,90
Vaste verzendkosten€ 14,-
Vooruitbetalen€ 0,-
Totaal€ 168,90
Levering verwacht binnen 5 dagenEindhoven18-11 edit
Beoordeling: goeddeeplinkCentral Point Europe B.V.€ 158,39
€ 176,24

Kostenoverzicht voor Central Point Europe B.V.

BeschrijvingKosten
Altec Lansing MX-5021 (2.1, 2x25W, 50W, THX)€ 158,39
Pakketpost€ 17,85
Vooruitbetalen€ 0,-
Totaal€ 176,24
Levering verwacht binnen 3 dagenAmstelveen18-11 edit
Beoordeling: goeddeeplinkbol.com€ 178,99
€ 180,94

Kostenoverzicht voor bol.com

BeschrijvingKosten
Altec Lansing MX-5021 (2.1, 2x25W, 50W, THX)€ 178,99
Pakketpost€ 1,95
Vooruitbetalen€ 0,-
Totaal€ 180,94
Levering verwacht binnen 3 dagenNieuwegein18-11 edit


Historie van laagste en goedkoopste prijsvergelijking van Altec Lansing MX-5021 (2.1, 2x25W, 50W, THX)

Specificaties

 Merk en Type
MerkAltec Lansing
TypeMX-5021
 Technische Specificaties
Speaker kanalen2.1
Speaker Subwoofer Vermogen50W
VerbindingAudio

Productreviews

De Altec Lansing MX-5021 (2.1, 2x25W, 50W, THX) werd door 2 tweakers beoordeeld, die het product gemiddeld als voldoende beoordeelden.

Review schrijven


Scorekaart

  # Gemiddelde
Algemene beoordeling2Beoordeling: voldoende
Featureset2Beoordeling: goed
Bouwkwaliteit2Beoordeling: goed
Vormgeving2Beoordeling: voldoende
Muziekweergave2Beoordeling: goed
  # Gemiddelde
Film/gameweergave2Beoordeling: goed
Mid- en hoogweergave2Beoordeling: goed
Basweergave2Beoordeling: voldoende
Prijs2Beoordeling: voldoende

Reviews van bezoekers

De twee meest gewaardeerde reviews staan hieronder.
Bekijk alle reviews op waardering of chronologisch.

Review door Geckow - vrijdag 23 maart 2007 22:24
Algemene beoordeling Beoordeling: voldoende Featureset Beoordeling: goed Bouwkwaliteit Beoordeling: voldoende
Vormgeving Beoordeling: voldoende Muziekweergave Beoordeling: goed Film/gameweergave Beoordeling: goed
Mid- en hoogweergave Beoordeling: goed Basweergave Beoordeling: voldoende Prijs Beoordeling: voldoende
Na veel wikken en wegen de Altec Lansing MX5021 online besteld.

De verpakking van de speakers is goed te noemen: deze zitten ingeklemd tussen twee gemodelleerde stukken piepschuim. De satellites zijn evenals de subwoofer vrij fors: op de afbeeldingen leken deze kleiner.

De installatie is eenvoudig: de snoeren zitten niet vast aan de speaker en zijn met de alom bekende 'klemmetjes' vast te zetten. De console is een enkele stekker, en na het aansluiten van de line-in kan het beestje aan.

Het eerste wat opvalt is dat de vrij hoge satellites snel omvallen. De subwoofer maakt een licht brommend geluid, wat zeker opvalt als je de set aansluit op je iMac die vrijwel geen geluid maakt. Als de set via de console aangezet wordt komt er een vrij aanwezige ruis uit de satellites. Het volume van deze ruis is onafhankelijk van het gekozen geluidsniveau, en was ook aanwezig toen ik de line-in kabel uit het systeem haalde. De set maakt dus veel herrie ook al speel je geen muziek af: als ie uit staat bromt de bas, als je hem aan zet ruisen de satellites.

Maar dan het geluid: vol, warm, goede bas. Met de console zijn bass en treble afzonderlijk in te regelen. Veel harder dan 50% van het maximale geluidsniveau ben ik niet gegaan uit angst...
Negatieve eigenschappen:

- wankele satellites
- permanente ruis in satellites
- brommende subwoofer

Positieve eigenschappen:

- mooi helder geluid: laag, midden en hoog
- snoeren niet vast aan speaker

Review door Ximinez - vrijdag 27 januari 2006 15:58
Algemene beoordeling Beoordeling: voldoende Featureset Beoordeling: voldoende Bouwkwaliteit Beoordeling: goed
Vormgeving Beoordeling: voldoende Muziekweergave Beoordeling: voldoende Film/gameweergave Beoordeling: voldoende
Mid- en hoogweergave Beoordeling: voldoende Basweergave Beoordeling: slecht Prijs Beoordeling: slecht
Op het gebied van 2.1 speakers voor de PC zijn er niet zoveel fabrikanten die een 2weg systeem aanbieden. Altec Lansing heeft een redelijke reputatie en deze set ziet er niet al te frivool uit zoals de iTrique. Ik wil de PC speakers niet al te veel op laten vallen dus dienen de chassis weinig zichtbaar te zijn. Altec gebruikt geen metalen rooster maar een rekbare tranparante geweven stof. De term luidsprekerdoek doet deze materie te veel eer aan. Op zich niet onaardig. Echter beschermt het doek de fragiele chassis niet voor onderzoekende kleine vingertjes en kleine valpartijtjes

Daarmee valt ook meteen een ander negatief aspect op. De voet. De speakers zijn relatief hoog in verhouding tot de voet, daarmee staan ze niet stabiel. Met een krachtig force feedback stuur aan je bureau geschroeft en in de hectiek van een duel, wil het wel gebeuren dat ze van je bureau sodemieteren. Daarmee is meteen het nadeel van het doek duidelijk. Een stukje tapijttape onder de voetjes is geen slecht idee.

Voor wat betreft de verdere bouwkwaliteit valt te zeggen dat de behuizingen erg 'plastiek' aandoen. Min punt. Ze zijn ook erg licht wat de resonatie eigenschappen niet bepaald ten goede komen.

Na het aansluiten en inschakelen valt direct...
Negatieve eigenschappen:

Zwakke versterker
IR volume bediening niet fijn
Prijs/prestatie
Behuizing te licht en te kleine voet
Geluidskwaliteit algemeen

Positieve eigenschappen:

Behouden vormgeving
Extern regelpaneel met IR remote

Vraag & Aanbod

Er zijn geen advertenties in vraag & aanbod van dit product aanwezig.

Advertentie plaatsen

VNU Media logo Powered by True

© 1998 - 2008 Tweakers.net - Alle rechten voorbehouden

Uitgever van: