Cookies op Tweakers

Tweakers maakt gebruik van cookies, onder andere om de website te analyseren, het gebruiksgemak te vergroten en advertenties te tonen. Door gebruik te maken van deze website, of door op 'Ga verder' te klikken, geef je toestemming voor het gebruik van cookies. Je kunt ook een cookievrije versie van de website bezoeken met minder functionaliteit. Wil je meer informatie over cookies en hoe ze worden gebruikt, bekijk dan ons cookiebeleid.

Meer informatie

Aangeboden door canonchiel, zondag 24 februari 2013 02:10, 92 views

De status van deze advertentie is 'Verkocht'.

Advertentiedetails

Hoogste bod € 10,-
Verzendkosten Exclusief
Staat Gebruikssporen
Garantie Nee
Verzending Ophalen en (pakket)post nationaal
Betaling Contant en bank vooraf

Beschrijving

0. Volledige naam van het product 11 Bitspower G1/4 Deep Bold Red 1/2 Fitting Real Hi-Flow BP-DBRWP-C01
1. Op welke datum heb jij het product gekocht?overgenomen van een tweaker.
2. Hoelang heb jij het product in gebruik gehad? 2 maanden
3. Waarom wil jij het verkopen?omdat ze overbodig zijn.
4. Is de aankoop bon/factuur nog aanwezig?niet aanwezich
5. In welke staat verkeert het product?gebruikte staat.
6. Zijn de accessoires nog aanwezig? (Boekjes, cd's etc.)zijn niet aanwezich
7. Wat is je richtprijs? (optioneel) Tegen elk aannemelijk bod.

de nieuw prijs van deze fittingen zijn 55 euro.

Bod te laag blijven ze hier

Adverteerder

Naam
canonchiel
Locatie
7131 BG, Lichtenvoorde (NL)
Beoordeling
Score: 5 (64)
Historie
219 advertenties, 0 actief
Actief sinds
19 januari 2012
Karma
2.260

Lees meer over

Locatie van adverteerder

Locatie: 7131 BG, Lichtenvoorde (NL)

Toon op kaart

Reacties

Er zijn nog geen reacties gevonden

Om te kunnen reageren moet je ingelogd zijn

Populair:Apple iPhone 6Samsung Galaxy Note 4Apple iPad Air 2FIFA 15Motorola Nexus 6Call of Duty: Advanced WarfareApple WatchWorld of Warcraft: Warlords of Draenor, PC (Windows)Microsoft Xbox One 500GBTablets

© 1998 - 2014 Tweakers.net B.V. Tweakers is onderdeel van De Persgroep en partner van Computable, Autotrack en Carsom.nl Hosting door True

Beste nieuwssite en prijsvergelijker van het jaar 2013