Aangeboden door .ScorpionSquad, vrijdag 18 mei 2012 17:38, 183 views
Laatste wijziging op woensdag 6 juni 2012 20:44

De status van deze advertentie is 'Vervallen'.

Advertentiedetails


Vraagprijs € 50,-
Verzendkosten Exclusief
Staat Nieuw
Garantie Ja
Ouderdom < 1 maand
Verzending ophalen, (pakket)post nationaal en (pakket)post internationaal
Betaling contant en bank vooraf

Beschrijving

Ik heb deze IEM's (In-Ear Monitors) teruggekregen nadat ze langs de garantie zijn geweest (april), er is een nieuw setje teruggekomen. Ze gaan weg omdat ik naar een nog beter 3-way BA setje wil upgraden.

In december voor €75 opgepikt bij de mediamarkt (dom, het kan veel goedkoper), bon is aanwezig. Ze hebben dus nog bijna 20 maanden garantie.

Het geluid, isolatie en comfort is zeer goed voor hun prijs, voor een uitgebreidere beschrijving kun je natuurlijk altijd een DM sturen. Ook is er een aardig accessoirepakketje bijgeleverd.

Internationale pakketpost enkel naar België, verzendkosten zijn wel voor eigen rekening.

Plaatjes kunnen indien gewenst erbij worden geupload.

Bieden mag, maar wees alstublieft wel reëel.

Adverteerder

Naam
.ScorpionSquad
Beoordeling
5 van 5 sterren
(5)
History
5 advertenties 0 actief
Actief sinds
maandag 10 oktober 2011 18:12
Karma
22.599

Tips voor veilig handelen in Vraag & Aanbod

  • Pas op met onrealistische prijs Pas op met advertenties die een onrealistisch lage vraagprijs hebben.
  • Check echtheid van foto's Controleer of de advertentie is voorzien van authentieke foto's.
  • Informeer naar staat Informeer bij de verkoper naar de staat van het product en of er bijzonderheden zijn die de werking van het product beïnvloeden.
  • Verifieer verkoper Check de beoordelingen, registratiedatum en posthistorie van de verkoper.
  • Communiceer via DM Communiceer via directe berichten op Tweakers, zodat de fraudebestrijders van Tweakers deze communicatie in het geval van een conflict kunnen inzien.
  • Controleer politiedatabase Controleer de contactgegevens en het iban-nummer van de verkoper in de Politiedatabase.
Meer over handelen in Vraag & Aanbod
Delen: