Hoofdcategorieën
Device Settings

Youless Energy Monitor aangeboden

Aangeboden door gressensn, donderdag 23 februari 2012 07:21, 299 views
Laatste wijziging op vrijdag 24 februari 2012 12:12

Advertentienummer: 402174

De status van deze advertentie is 'Verkocht'.

Advertentiedetails

Vraagprijs
T.e.a.b.
Actuele prijs
onbekend
Ouderdom
< 1 maand
 
 
Verzendkosten
exclusief
Nieuwprijs
€ 82,-
 
 
Staat
nieuwstaat
Garantie
ja
Beschrijving

De YouLess is een makkelijk te installeren opnemer (monitor) voor je elektriciteitsmeter. Doordat de YouLess kan worden gekoppeld met een gratis online energie manager heb je met de YouLess altijd en overal inzicht in je actuele stroomverbruik zonder dat je daarvoor meterstanden hoeft in te voeren. Belangrijker nog, je kan met de YouLess je stroomverbruik uit het verleden analyseren. De YouLess slaat intern tot een jaar aan data op en online kun je onbeperkt terug gaan in de tijd.

De YouLess plak je op je bestaande elektriciteitsmeter met de bijgeleverde klittebandstrip. Het maakt niet uit welke elektriciteitsmeter je hebt, de YouLess werkt zowel met analoge "draaischijfmeters" als nieuwere digitale meters. Met een sensor wordt het elektriciteitsverbruik afgelezen. Dit wordt vervolgens opgeslagen in het interne geheugen.

De YouLess sluit je aan op je thuisnetwerk met de bijgeleverde netwerkkabel zodat je met je smartphone, computer of tablet het huidige of historische verbruik kunt bekijken. Via deze aansluiting kan de YouLess ook verbruiksgegevens versturen naar gratis online diensten welke je eenvoudige rapportages en analyses over je energieverbruik kunnen geven. Zo kun je altijd en overal online inzicht krijgen in wat je verbruik is.

Dit apparaatje is nog gloednieuw, slechts enkele dagen oud. Moet weg omdat 't blijkbaar niet overweg kan met de verzegelde "kast" van licht gekleurd plastic rond Belgische elektriciteitsmeters.

Adverteerder
Naam gressensn
Postcode 3980
Locatie Tessenderlo (BE)
Beoordeling Score: 5 (1)
Historie 1 advertentie
Actief 0 advertenties
Geregistreerd sinds 18 jun 2005
Verzendvoorkeuren
  • Langsbrengen
  • Ophalen
  • (Pakket)post nationaal
  • (Pakket)post internationaal
  • Koerier
  •  
  •  
Betaalvoorkeuren
  • Contant
  • Rembours
  • Bank vooraf
  • PayPal vooraf
  • Bank achteraf
  • PayPal achteraf
  •  

Reacties


? wat vraag je incl. verzenden naar Nederland

Mvrgr
Remke

N.b. hoe gaat dat dan het aflezen van de meeter als die apparaat erop 'geplakt' zit ?

Het aflezen van de meter is voor het apparaatje heel gemakkelijk. Hij reageert op het (rode) streepje op de draaischijf wanneer je een analoge meter hebt. Bij de digitale meters zit een klein knipperend lampje. Om de zoveel KW/h is er dus een rood puntje of een lampje. Het apparaat registreert dat en telt het op.

Klopt volledig! Op je meter staat normaal ergens vermeld wat het aantal "pulsen" (digitaal) of aantal keer het "streepje" (analoog) voorbij moet komen vooraleer er een KwH verbruikt is. Dit aantal kan ingesteld worden via de YouLess Webinterface en zo wordt dan het totale verbruik bijgehouden.

[Reactie gewijzigd door gressensn op donderdag 23 februari 2012 10:18]


Ik heb wel interesse, mits het voor mij gunstiger is dan nieuw kopen, wat wil je er voor hebben?

60¤ incl verzending. Mail me bij interesse!

[Reactie gewijzigd door gressensn op donderdag 23 februari 2012 16:43]

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.

VNU Media logo Hosted by True

© 1998 - 2012 Tweakers.net B.V. - Alle rechten voorbehouden - Contact - Jouw privacy - Algemene Voorwaarden

Uitgever van:

Website van het jaar 2011