Een Xbox-controller met een Tomb Raider-uiterlijk. UFC Vechter Demetrious Johnson toont ons de gamepad in kwestie. Tomb Raider komt waarschijnlijk in het voorjaar van 2013 uit voor de pc, PS3 en natuurlijk de Xbox 360.
Een Xbox-controller met een Tomb Raider-uiterlijk. UFC Vechter Demetrious Johnson toont ons de gamepad in kwestie. Tomb Raider komt waarschijnlijk in het voorjaar van 2013 uit voor de pc, PS3 en natuurlijk de Xbox 360.
[Reactie gewijzigd door ES335 op 29 januari 2013 12:51]
Het verband om de linkerkant moet aan het verband dat Lara in het begin van het spel om heeft denken, en de krassen in de controller hebben te maken met de krassen op de tool die Lara in het spel heeft (een ijs-klim-ding, ben de naam even kwijt).Developed in collaboration with artists at Crystal Dynamics, the design of the controller features a two-layer color finish with laser etching to create a realistic and tactile worn appearance inspired by Lara’s iconic climbing axe and the tourniquets that result from the adventure in her intense origin story, as told in this latest title.
[Reactie gewijzigd door LogiForce op 29 januari 2013 14:26]
[Reactie gewijzigd door moreasy op 29 januari 2013 14:15]
Op dit item kan niet meer gereageerd worden.
Apple iPhone X Google Pixel 2 XL LG W7 Samsung Galaxy S9 Google Pixel 2 Far Cry 5 Microsoft Xbox One X Apple iPhone 8
Tweakers vormt samen met Tweakers Elect, Hardware.Info, Autotrack, Nationale Vacaturebank en Intermediair de Persgroep Online Services B.V. © 1998 - 2018• Hosting door True