De V20 is het meest logische alternatief voor de G6. Hij heeft dezelfde dubbele camera, maar betere microfoons. Hij heeft ook een groot scherm, maar dan met een 16:9-verhouding en een kleiner tweede scherm aan de bovenkant. Het grootste probleem is hoe je hem te pakken kunt krijgen; LG heeft hem niet in de Benelux uitgebracht.
Score: 4.5(0 reviews)Wie een voorkeur heeft voor LG, kan ook bij de G5 terecht. Deze halfmodulaire telefoon heeft een verwisselbare accu en verwisselbare onderkant, waardoor je er een betere dac of een cameragrip op kunt klikken. De telefoon heeft verder een 5,3"-lcd en eveneens een dubbele camera, al is de groothoeklens voorzien van een mindere camera dan die in de G6.
Score: 4(9 reviews)Als je houdt van dunne schermranden, dan is de Galaxy S8 van Samsung een alternatief. Hij heeft een nieuwere 10nm-soc en een iets groter scherm van bovendien het oledtype, maar moet het doen met een enkele camera. Het scherm is gekromd, iets wat lastig is met screenprotectors en waar niet iedereen van houdt.
Score: 4(0 reviews)Als bezels je niet uitmaken, dan is de Google Pixel wellicht een alternatief. De telefoon krijgt de komende tijd als eerste updates van Google en je kunt de Developer Preview van Android O ook al flashen. Hij heeft eveneens een Snapdragon 821 en een goede camera, al zijn er lang niet zoveel instellingen als op de G6 en heeft hij geen dubbele camera.
Score: 4.5(8 reviews)De winnaar van de Tweakers Award van dit jaar kan niet onvermeld blijven. De OnePlus 3T heeft een iets grotere behuizing en beschikt over een 5,5"-oledscherm. De camera is weinig spectaculair ten opzichte van de G6, maar de prijs is dan ook een stuk schappelijker, want hij is online te vinden voor rond de 440 euro. Het is bovendien een van de eerste telefoons die een update kregen naar Android 7.1 Nougat.
Score: 5(21 reviews)