Cookies op Tweakers

Tweakers maakt gebruik van cookies, onder andere om de website te analyseren, het gebruiksgemak te vergroten en advertenties te tonen. Door gebruik te maken van deze website, of door op 'Ga verder' te klikken, geef je toestemming voor het gebruik van cookies. Wil je meer informatie over cookies en hoe ze worden gebruikt, bekijk dan ons cookiebeleid.

Meer informatie

Specificaties en productafbeeldingen

Verkrijgbaar sinds: 14 maart 2017 - Beschikbaar bij 5 winkels

Aansluitingen

Connector 1Fibre SC
Connector 2Fibre SC
ConnectortypeMale/male

Lengte

Lengte (cm)300cm

Overig

KleurenGeel

Meer informatie

ProductEquip SC/SC 9/125?m 3.0m
CategorieKabels
MerkEquip
Tweakers ID744723
EAN4015867176771
Equip SC/SC 9/125?m 3.0m

Apple iPhone X Google Pixel 2 XL LG W7 Samsung Galaxy S9 Google Pixel 2 Far Cry 5 Microsoft Xbox One X Apple iPhone 8

© 1998 - 2017 de Persgroep Online Services B.V. Tweakers vormt samen met o.a. Autotrack en Hardware.Info de Persgroep Online Services B.V. Hosting door True

*