Cookies op Tweakers

Tweakers maakt gebruik van cookies, onder andere om de website te analyseren, het gebruiksgemak te vergroten en advertenties te tonen. Door gebruik te maken van deze website, of door op 'Ga verder' te klikken, geef je toestemming voor het gebruik van cookies. Wil je meer informatie over cookies en hoe ze worden gebruikt, bekijk dan ons cookiebeleid.

Meer informatie

Specificaties en productafbeeldingen

Equip SC/SC 9/125?m 3.0m
Bekijk
Verkrijgbaar sinds: 14 maart 2017 - Beschikbaar bij 4 winkels

Aansluitingen

Connector 1Fibre SC
Connector 2Fibre SC
ConnectortypeMale/male

Lengte

Lengte (cm)300cm

Kleur

KleurGeel

Meer informatie

ProductEquip SC/SC 9/125?m 3.0m
CategorieKabels
MerkEquip
Tweakers ID744723
EAN4015867176771

Apple iPhone XS Red Dead Redemption 2 LG W7 Google Pixel 3 XL OnePlus 6T (6GB ram) FIFA 19 Samsung Galaxy S10 Google Pixel 3

Tweakers vormt samen met Tweakers Elect, Hardware.Info, Autotrack, Nationale Vacaturebank en Intermediair de Persgroep Online Services B.V.
Alle rechten voorbehouden © 1998 - 2018 Hosting door True