Cookies op Tweakers

Tweakers maakt gebruik van cookies, onder andere om de website te analyseren, het gebruiksgemak te vergroten en advertenties te tonen. Door gebruik te maken van deze website, of door op 'Ga verder' te klikken, geef je toestemming voor het gebruik van cookies. Wil je meer informatie over cookies en hoe ze worden gebruikt, bekijk dan ons cookiebeleid.

Meer informatie

Specificaties en productafbeeldingen

M-Cab LC/SC 50/125, 2m, OM4, LSZH
Bekijk
Verkrijgbaar sinds: 19 juli 2016 - Beschikbaar bij 1 winkel

Aansluitingen

Connector 1Fibre LC
Connector 2Fibre SC
ConnectortypeMale/male

Lengte

Lengte (cm)200cm

Kleur

KleurPaars

Meer informatie

ProductM-Cab LC/SC 50/125, 2m, OM4, LSZH
CategorieKabels
MerkM-Cab
Tweakers ID565467
EAN4260134935180
SKU7003417

Apple iPhone XS Red Dead Redemption 2 LG W7 Google Pixel 3 XL OnePlus 6T (6GB ram) FIFA 19 Samsung Galaxy S10 Google Pixel 3

Tweakers vormt samen met Tweakers Elect, Hardware.Info, Autotrack, Nationale Vacaturebank en Intermediair de Persgroep Online Services B.V.
Alle rechten voorbehouden © 1998 - 2018 Hosting door True