Cookies op Tweakers

Tweakers maakt gebruik van cookies, onder andere om de website te analyseren, het gebruiksgemak te vergroten en advertenties te tonen. Door gebruik te maken van deze website, of door op 'Ga verder' te klikken, geef je toestemming voor het gebruik van cookies. Wil je meer informatie over cookies en hoe ze worden gebruikt, bekijk dan ons cookiebeleid.

Meer informatie

Specificaties en productafbeeldingen

Microconnect 1.5m LC/PC-SC/PC Singlemode LSZH
Bekijk
Verkrijgbaar sinds: 4 november 2014

Aansluitingen

Connector 1Fibre LC
Connector 2Fibre SC

Lengte

Lengte (cm)150cm

Kleur

KleurGeel

Meer informatie

ProductMicroconnect 1.5m LC/PC-SC/PC Singlemode LSZH
CategorieKabels
MerkMicroconnect
Tweakers ID422928
EAN5711045485343
SKUFIB4210015

Apple iPhone XS Red Dead Redemption 2 LG W7 Google Pixel 3 XL OnePlus 6T (6GB ram) FIFA 19 Samsung Galaxy S10 Google Pixel 3

Tweakers vormt samen met Tweakers Elect, Hardware.Info, Autotrack, Nationale Vacaturebank en Intermediair de Persgroep Online Services B.V.
Alle rechten voorbehouden © 1998 - 2018 Hosting door True