Cookies op Tweakers

Tweakers maakt gebruik van cookies, onder andere om de website te analyseren, het gebruiksgemak te vergroten en advertenties te tonen. Door gebruik te maken van deze website, of door op 'Ga verder' te klikken, geef je toestemming voor het gebruik van cookies. Wil je meer informatie over cookies en hoe ze worden gebruikt, bekijk dan ons cookiebeleid.

Meer informatie

Specificaties en productafbeeldingen

Microconnect LC/PC-LC/PC 1m 62,5/125 MM
Bekijk
Verkrijgbaar sinds: 12 augustus 2014

Aansluitingen

Connector 1Fibre LC
Connector 2Fibre LC
ConnectortypeMale/male

Lengte

Lengte (cm)100cm

Kleur

KleurOranje

Meer informatie

ProductMicroconnect LC/PC-LC/PC 1m 62,5/125 MM Oranje
CategorieKabels
MerkMicroconnect
Tweakers ID409042
EAN5054484279808, 7331990045195
SKUFIB440001

Microsoft Xbox Series X LG CX Google Pixel 5 CES 2020 Samsung Galaxy S20 4G Sony PlayStation 5 Nintendo Switch Lite

Tweakers vormt samen met Hardware Info, AutoTrack, Gaspedaal.nl, Nationale Vacaturebank, Intermediair en Independer DPG Online Services B.V.
Alle rechten voorbehouden © 1998 - 2020 Hosting door True