Cookies op Tweakers

Tweakers maakt gebruik van cookies, onder andere om de website te analyseren, het gebruiksgemak te vergroten en advertenties te tonen. Door gebruik te maken van deze website, of door op 'Ga verder' te klikken, geef je toestemming voor het gebruik van cookies. Wil je meer informatie over cookies en hoe ze worden gebruikt, bekijk dan ons cookiebeleid.

Meer informatie

Specificaties en productafbeeldingen

Verkrijgbaar sinds: 23 mei 2014 - Beschikbaar bij 1 winkel

Aansluitingen

Connector 1Fibre LC
Connector 2Fibre LC
ConnectortypeMale/male

Lengte

Lengte (cm)500cm

Overig

KleurOranje

Meer informatie

ProductMicroconnect LC/PC-LC/PC 5m 50/125 MM
CategorieKabels
MerkMicroconnect
Tweakers ID388069
EAN5705965890110
SKUFIB442005
Microconnect LC/PC-LC/PC 5m 50/125 MM

Apple iPhone XS HTC U12+ dual sim LG W7 Google Pixel 3 XL OnePlus 6 Battlefield V Samsung Galaxy S10 Google Pixel 3

Tweakers vormt samen met Tweakers Elect, Hardware.Info, Autotrack, Nationale Vacaturebank en Intermediair de Persgroep Online Services B.V.
Alle rechten voorbehouden © 1998 - 2018 Hosting door True