Cookies op Tweakers

Tweakers maakt gebruik van cookies, onder andere om de website te analyseren, het gebruiksgemak te vergroten en advertenties te tonen. Door gebruik te maken van deze website, of door op 'Ga verder' te klikken, geef je toestemming voor het gebruik van cookies. Wil je meer informatie over cookies en hoe ze worden gebruikt, bekijk dan ons cookiebeleid.

Meer informatie

Specificaties en productafbeeldingen

Intronics Singlemode 9 / 125 DUPLEX LC-SC 5.0m
Bekijk
Verkrijgbaar sinds: 23 mei 2014 - Beschikbaar bij 10 winkels

Aansluitingen

Connector 1Fibre LC
Connector 2Fibre SC

Lengte

Lengte (cm)500cm

Kleur

KleurGeel

Meer informatie

ProductIntronics Singlemode 9 / 125 DUPLEX LC-SC 5.0m
CategorieKabels
MerkIntronics
Tweakers ID387686
EAN8716065224566
SKURL8905

Apple iPhone XS Red Dead Redemption 2 LG W7 Google Pixel 3 XL OnePlus 6T (6GB ram) FIFA 19 Samsung Galaxy S10 Google Pixel 3

Tweakers vormt samen met Tweakers Elect, Hardware.Info, Autotrack, Nationale Vacaturebank en Intermediair de Persgroep Online Services B.V.
Alle rechten voorbehouden © 1998 - 2018 Hosting door True