Gemiddelde gebruikersscore
De Beats Flex hebben een zeer hoge passieve geluidsdemping, wat dit paar oordopjes zeer geschikt maakt om mee te reizen, mede door het formaat en de lange accuduur, natuurlijk. Het gebruiksgemak is ook hoog, gezien er magneten zijn verwerkt in de dopjes, waardoor ze elkaar aantrekken; de muziek gaat dan gelijk op pauze. Verder werken ze goed samen binnen het Apple ecosysteem. De geluidskwaliteit is helaas zeer teleurstellend (al speelt de vorm van het oor hier een belangrijke rol in: hoe beter de dopjes passen, hoe mooier ook het geluid). Hierom zijn ze, mijns inziens, alleen de moeite waard in zeer specifieke gevallen – als forens, bijvoorbeeld.
Ik ben geen fan van AirPods of alle varianten erop. Je hebt altijd het meegeleverde doosje nodig, de doptjes vallen makkelijk uit je oren of uit het doosje ... ik geraak ze kwijt omdat ik ze ergens moet.
Deze oortjes zijn net het tegenovergesteld, het origineel ontwerp met een kleine kabel in je nek. Je laat hem gewoon hangen als je hem niet nodig hebt. Voor de originele prijs van 49 euro is het een prima product, al heeft Apple de prijs al stelselmatig opgedreven.
Het geluid is krachtig, maar mist wat helderheid bij muziek luisteren.
Bouwkwaliteit is prima, dikke kabel gaat lang me. Mijn eerste paar is bijna 3 jaar oud!
De batterijduur is met 12u subliem, laden via de USB-C poort gaat prima en snel.
De W1 chip zorgt voor goed integratie met je Apple product. Hangen de magneten samen , dan komt het geluid door je telefoon.
Voor de prijs supergoed te noemen! De geluidskwaliteit met muziek is wat "muffled" of "muddy" maar ze klinken erg helder met Apple TV en ook videobellen is subliem. De W1-chip is geweldig, evenals het pauzeren/opnemen door de oortjes van/op elkaar te doen. Als geluidskwaliteit niet het belangrijkste is: topkoptelefoon!
Verwacht geen wonderen van de spraakkwaliteit aangezien de microfoon in de halsband zit en afgedekt wordt bij het dragen van een trui met kraag of een sjaal.
Dunne, stugge halsband, zit wel plezierig.
Draden naar de oortjes zijn ook plat en vrij stug waardoor deze niet mooi soepel vallen.
Gebruikt met Android telefoon en Pc.
Teruggestuurd want de geluid- en microfoon kwaliteit tijdens een call in Windows is nog slechter dan normaal al is.
Kan niet hoger dan 8khz.
OnePlus Wireless Z en Huawei Freelace zijn wat dit betreft vele malen beter en gaan tot 16khz.