Cookies op Tweakers

Tweakers maakt gebruik van cookies, onder andere om de website te analyseren, het gebruiksgemak te vergroten en advertenties te tonen. Door gebruik te maken van deze website, of door op 'Ga verder' te klikken, geef je toestemming voor het gebruik van cookies. Wil je meer informatie over cookies en hoe ze worden gebruikt, bekijk dan ons cookiebeleid.

Meer informatie

Specificaties en productafbeeldingen

Verkrijgbaar sinds: 26 oktober 2017 - Beschikbaar bij 3 winkels

Aansluitingen

Connector 2Fibre LC

Lengte

Lengte (cm)2.000cm

Meer informatie

ProductEeconn Glasvezel Patchkabel, 9/125 (OS1), SC/APC - LC, Duplex, 20m
CategorieKabels
MerkEeconn
Tweakers ID1106775
EAN8719675015654
SKUS15A-000-31709
Eeconn Glasvezel Patchkabel, 9/125 (OS1), SC/APC - LC, Duplex, 20m

Call of Duty: Black Ops 4 HTC U12+ LG W7 Samsung Galaxy S9 Dual Sim OnePlus 6 Battlefield 5 Microsoft Xbox One X Apple iPhone 8

Tweakers vormt samen met Tweakers Elect, Hardware.Info, Autotrack, Nationale Vacaturebank en Intermediair de Persgroep Online Services B.V. © 1998 - 2018 Hosting door True

*