Blizzard gaat Curse of Naxxramas, een uitbreiding voor de game Hearthstone, op 23 juli uitbrengen. Het eerste deel zal gedurende een maand na de release gratis speelbaar zijn. Eerder kwam al naar buiten dat er voor het complete pakket 21,99 betaald moet worden.
De game-uitgever kondigde de releasedatum van Curse of Naxxramas aan via zijn Hearthstone-blog. Volgens Blizzard vind de release voor Europese gamers plaats op 23 juli en komt de uitbreiding beschikbaar voor Windows, OS X en de iPad. Na de release zal the Arachnid Quarter, het eerste van in totaal vijf delen, gratis speelbaar zijn. Volgens Blizzard geldt dit tot 'grofweg' een maand na de release. Daarna moet ervoor worden betaald.
Eerder maakte Blizzard de prijzen al bekend voor Curse of Naxxramas. Het gehele uitbreidingspakket kan voor een prijs van 21,99 euro worden aangeschaft. Het is ook mogelijk om elk deel individueel aan te schaffen: dat kost 5,99 euro of 700 ingame-goudstukken per deel. Na de release komt eerst the Arachnid Quarter beschikbaar en zal elke week een nieuw deel verschijnen. Tevens maakte Blizzard bekend dat gebruikers die de dlc uitspelen toegang krijgen tot de Heroic mode, die het spel een stuk moeilijker moet maken.