Dat slaat werkelijk helemaal nergens op. Oke, het is waar maar het zal in de praktijk nooit voorkomen. Third party's willen geld verdienen en niet een console promoten.
Third party's willen zoveel mogelijk geld verdienen en als één console meer winst kan opleveren zal die ook (hetzij langzaam) meer/betere ondersteuning krijgen.
Third party's willen zoveel mogelijk geld verdienen ipv makkelijk geld verdienen en achterover leunen.
Daarnaast koop je een Nintendo console niet voor de third party's, want elke Nintendo console word altijd al slecht ondersteund door third party's. Omdat je een Nintendo console koopt voor Nintendo games.
I.d.d. games zoals Mega Mario Universe 23, Zelda: The Rescue of the Princess with the Red Hat and the Lefthanded Flute 11, Pokemon SugarPopLollyPink en WiiFitHit 9.

Oke, er worden meer games per console verkocht. Jij zegt nog niet eens op het dubbele, dat klopt. Maar laat ik dan stellen dat 40% van de potentiele gamekopers het spel kan downloaden om op dezelfe winst te komen. Het gaat mij niet om zoveel, maar om het feit dat er gewoon meer spellen worden verkocht op de Wii als op de PS3.
Leuk dat je net iets meer verdiend dan de concurrent, maar als er veel meer te halen valt doe je toch iets heel erg verkeerd.
Zo'n bedrijf inc. bestuur zit echt niet alleen maar te lachen en geld te innen, die kijken ook vooruit en om zich heen.
Ze weten echt wel dat het (veel) beter moet kunnen.
Nu voor het eerst verlies in een paar jaar, maar zonder ingrijpen kan het alleen maar bergafwaarts gaan gezien de enorme piek die Nintendo heeft gehad.
Who cares? Fifa heeft ook al iets van 20 games, COD heeft er nu al 6, Mario Galaxy zit nu op 2. Maar oke, als je Mario games telt zijn het er natuurlijk veel meer. Dat zijn tenminste exclusives, wat heeft de PS3 nou aan echte exclusives? En dan doel ik op verschillende genres.
Race: Gran Turismo, Motorstorm, Modnation Racers, WipeOut HD
Actie/Adventure: Uncharted, Little Big Planet, God of War, 3D Dot Game Heroes, Infamous, Pain, Yakuza
Shooter: Killzone, MAG, Socom, Resistance, Warhawk
Party: Buzz
Platform: Ratchet & Clank
RPG: Demon's Souls, White Knight Chronicles
Virtual Pet: EyePet
Poetic Adventure: Flower
Interactive Art: Linger in Shadows, Mesmerize
Maze: The Last Guy
Interactive Screensaver: LocoRoco Cocreccho
Puzzle: Cuboid, Trash Panic
RTS: Mushroom Wars
Music: SingStar
Strategy: Savage Moon, Pixeljunk Monsters
Arcade: Super Rub 'a' Dub, Time Crisis 4
Shoot 'em up: Super Stardust HD
Tactical RPG: Valkyria Chronicles
Pinball: Zen Pinball
Ik heb er zo even de bekendsten uitgepikt, meer is te vinden via:
http://en.wikipedia.org/w...:PlayStation_3-only_gamesMaar dat is wat Nintendo gamers willen. Die willen geen mislukte zombies door hun hoofd schieten om zoveel mogelijk bloed te zien, die willen een puzzeltje oplossen en tactisch een level uitspringen, en alle geheime dingen vinden in een level.
De zombies op zowel de xbox360 als de PS3 zien er behoorlijk goed uit in tegenstelling tot de zombies op de Wii die grafisch meestal heel erg teleurstellend is vergeleken met die twee.
Zowel de xbox360 als de PS3 hebben een soort van beloningen (achievements/trophy's) welke het voor de spelers in veel gevallen extra interessant maakt om juist alles uit te pluizen.
Maar wat jij hierboven beschrijft hebben heel erg veel action-/adventure-games tegenwoordig, alleen hebben deze op zowel de xbox360 als de PS3 ook nog eens het voordeel er realistisch en mooi uit te zien.
Laat een Nintendo gamer maar eens COD MW2 spelen en een PS3 gamer. De PS3 gamer gaat heel skilled en snel door het level heen en de Nintendo gamer probeert meer als een James Bond het level door te komen.
Verwar je je eigen beleving niet met die van anderen?
Ik kan me niet voorstellen dat elke Nintendo-gamer sluipt in shooters.