Cookies op Tweakers

Tweakers is onderdeel van DPG Media en maakt gebruik van cookies, JavaScript en vergelijkbare technologie om je onder andere een optimale gebruikerservaring te bieden. Ook kan Tweakers hierdoor het gedrag van bezoekers vastleggen en analyseren. Door gebruik te maken van deze website, of door op 'Cookies accepteren' te klikken, geef je toestemming voor het gebruik van cookies. Wil je meer informatie over cookies en hoe ze worden gebruikt? Bekijk dan ons cookiebeleid.

Meer informatie

Netwerkaccessoires vergelijken

Verfijn resultaten

Meest gebruikte filters

Prijs

Toon resultaten

Maximale levertijd

Toon resultaten

Winkels niet meenemen

Toon resultaten

Beoordeling

Toon resultaten

Minimum aantal reviews

Toon resultaten

Merken

NOT

Toon resultaten

Soort accessoire (netwerk)

NOT

Toon resultaten

Verbinding (wlan)

Verbinding (wlan)

Wireless Local Area Network (WLAN) is een draadloze en lokale netwerkverbinding. Wordt in de volksmond ook wel WiFi genoemd

AND
NOT

Toon resultaten

Maximale totale wifi snelheid

t/m

Toon resultaten

Ethernet (RJ45)

Ethernet (RJ45)

Wat is de snelheid van de data-overdracht via ethernet uitgedrukt in Mbps.

AND
NOT

Toon resultaten

Netwerk (1)

SFP/XFP-poorten

AND
NOT

Toon resultaten

Antenne (3)

Verbinding (Antenne)

NOT

Toon resultaten

Zendsterkte

t/m

Toon resultaten

Zendrichting

NOT

Toon resultaten

Opties (1)

Netwerkopslag opties

AND
NOT

Toon resultaten

Ondersteuning (1)

IPv6 ondersteuning

NOT

Toon resultaten

Overige (3)

Verkrijgbaar sinds

Toon resultaten

Series

Toon resultaten

Getest vanaf

Toon resultaten

Waarom Tweakers?

  • Ruim 1 miljoen producten
  • Specificaties vergelijken
  • De laagste prijs vinden
  • Product reviews lezen
  • Best buy tips redactie
  • Goed voorbereid kopen
5.256 uitvoeringen - Pagina 1 van 53
toon:
dBi
  • dBi
  • Richting
  • Verbinding
Richting
  • Richting
  • dBi
  • Verbinding
  
Goedkoopste Ubiquiti UniFi Cloud Key Gen2 Plus

Ubiquiti UniFi Cloud Key Gen2 Plus

Wifi-beheer

-

-

Score: 4

5 reviews

€ 193,-

24 prijzen

24 winkels
Goedkoopste Ubiquiti UniFi Cloud Key

Ubiquiti UniFi Cloud Key

Wifi-beheer

-

-

Score: 3.5

14 reviews

€ 82,-

8 prijzen

8 winkels
Goedkoopste Ubiquiti UniFi Cloud Key Gen2

Ubiquiti UniFi Cloud Key Gen2

Wifi-beheer

-

-

Score: 5

1 review

€ 194,21

15 prijzen

15 winkels
Goedkoopste TP-Link Omada Cloud Controller OC200

TP-Link Omada Cloud Controller OC200

Wifi-beheer

-

-

Score: 0

€ 59,95

30 prijzen

30 winkels
Goedkoopste Ubiquiti Gigabit PoE injector, 48V/0.5A

Ubiquiti Gigabit PoE injector, 48V/0.5A

PoE injector

-

-

Score: 0

€ 8,99

19 prijzen

19 winkels
Goedkoopste Ubiquiti POE Injector, 24V, 0.5A

Ubiquiti POE Injector, 24V, 0.5A

PoE injector

-

-

Score: 0

€ 7,07

25 prijzen

25 winkels
Goedkoopste TP-Link Gigabit Ethernet Media Converter MC220L

TP-Link Gigabit Ethernet Media Converter MC220L

Media Converter

-

-

Score: 5

3 reviews

€ 18,50

20 prijzen

20 winkels
Goedkoopste Digitus Desktop Patchpanel CAT 6

Digitus Desktop Patchpanel CAT 6

Patchpanel

-

-

Score: 0

€ 19,-

13 prijzen

13 winkels
Goedkoopste Equip 16-Port PoE Patch Panel, Black

Equip 16-Port PoE Patch Panel, Black

Patchpanel

-

-

Score: 0

€ 44,55

5 prijzen

5 winkels
Goedkoopste Cisco Catalyst 10GBASE-CU SFP+ CABLE 5 METER 10GBASE-CU SFP+

Cisco Catalyst 10GBASE-CU SFP+ CABLE 5 METER 10GBASE-CU SFP+

Uitbreidingsmodule

-

-

Score: 0

€ 39,98

12 prijzen

12 winkels
Goedkoopste MikroTik S+RJ10 module

MikroTik S+RJ10 module

Uitbreidingsmodule

-

-

Score: 5

2 reviews

€ 53,85

7 prijzen

7 winkels
Goedkoopste Ubiquiti UF-RJ45-10G

Ubiquiti UF-RJ45-10G

Uitbreidingsmodule

-

-

Score: 0

€ 65,67

26 prijzen

26 winkels
Goedkoopste Ubiquiti UF-MM-10G SFP+ Module

Ubiquiti UF-MM-10G SFP+ Module

Uitbreidingsmodule

-

-

Score: 0

€ 37,46

24 prijzen

24 winkels
Goedkoopste Ubiquiti Networks POE-48-24W-G PoE adapter & injector

Ubiquiti Networks POE-48-24W-G PoE adapter & injector

PoE injector

-

-

Score: 0

€ 13,39

32 prijzen

32 winkels
Goedkoopste Digitus CAT 6A Keystone Module, shielded, toolfree (per stuk)

Digitus CAT 6A Keystone Module, shielded, toolfree (per stuk)

Keystone

-

-

Score: 3

1 review

€ 5,50

3 prijzen

3 winkels
Goedkoopste Ubiquiti PoE Injector, 802.3AF

Ubiquiti PoE Injector, 802.3AF

PoE injector

-

-

Score: 0

Wordt verwacht

prijs volgen

Goedkoopste Hirschmann Gigabit internet over coaxadapter - 2 stuks

Hirschmann Gigabit internet over coaxadapter - 2 stuks

Media Converter

-

-

Score: 5

4 reviews

€ 99,95

5 prijzen

5 winkels
Goedkoopste Equip 16-Port Cat.5e Unshielded Patch Panel, Black

Equip 16-Port Cat.5e Unshielded Patch Panel, Black

Patchpanel

-

-

Score: 0

€ 19,-

6 prijzen

6 winkels
Goedkoopste Digitus DN-91616S-B

Digitus DN-91616S-B

Patchpanel

-

-

Score: 0

€ 48,06

2 prijzen

2 winkels
Goedkoopste Digitus DN-91420

Digitus DN-91420

Patchpanel

-

-

Score: 0

€ 9,72

6 prijzen

6 winkels
Goedkoopste Ubiquiti POE Injector, 48V, 0.5A

Ubiquiti POE Injector, 48V, 0.5A

PoE injector

-

-

Score: 0

€ 12,15

24 prijzen

24 winkels
Goedkoopste TP-Link TL-POE200 Power over Ethernet Adapter Kit

TP-Link TL-POE200 Power over Ethernet Adapter Kit

PoE injector

-

-

Score: 0

€ 14,95

20 prijzen

20 winkels
Goedkoopste TP-Link OC300

TP-Link OC300

Overige accessoires

-

-

Score: 0

€ 123,23

16 prijzen

16 winkels
Goedkoopste LevelOne RJ45 to SC Fast Ethernet Media Converter, Multi-Mode Fiber, 2km

LevelOne RJ45 to SC Fast Ethernet Media Converter, Multi-Mode Fiber, 2km

Media Converter

-

-

Score: 0

€ 21,-

6 prijzen

6 winkels
Goedkoopste HP Procurve MSM720

HP Procurve MSM720

Overige accessoires

-

-

Score: 0

€ 223,93

4 prijzen

4 winkels
Goedkoopste Gigaset C39280-Z4-R198

Gigaset C39280-Z4-R198

Voeding

-

-

Score: 0

€ 13,25

5 prijzen

5 winkels
Goedkoopste Equip Patchpanel 24x RJ45 Cat6

Equip Patchpanel 24x RJ45 Cat6

Patchpanel

-

-

Score: 0

€ 65,53

6 prijzen

6 winkels
Goedkoopste Equip Patch Panel 19 Cat.6 Class E 48-Port (Zwart)

Equip Patch Panel 19 Cat.6 Class E 48-Port (Zwart)

Patchpanel

-

-

Score: 0

€ 122,67

5 prijzen

5 winkels
Goedkoopste Elo Touchsystems E615169

Elo Touchsystems E615169

PoE injector

-

-

Score: 0

€ 75,30

8 prijzen

8 winkels
Goedkoopste ZyXEL Zywall VPN50

ZyXEL Zywall VPN50

Firewall

-

-

Score: 0

€ 365,07

15 prijzen

15 winkels
Goedkoopste Watchguard Firebox T15-W + 3Y Standard Support (WW)

Watchguard Firebox T15-W + 3Y Standard Support (WW)

Firewall

-

-

Score: 0

€ 557,46

1 prijs

1 winkel
Goedkoopste Ubiquiti UniFi Cloud Key Gen2 Rack mount kit

Ubiquiti UniFi Cloud Key Gen2 Rack mount kit

Rack mount kit

-

-

Score: 5

1 review

€ 92,95

27 prijzen

27 winkels
Goedkoopste Ubiquiti UF‑AE

Ubiquiti UF‑AE

Media Converter

-

-

Score: 5

1 review

€ 27,14

10 prijzen

10 winkels
Goedkoopste Ubiquiti UF-SM-1G-S (2pack)

Ubiquiti UF-SM-1G-S (2pack)

Uitbreidingsmodule

-

-

Score: 0

€ 24,75

20 prijzen

20 winkels
Goedkoopste Ubiquiti UF-RJ45-1G SFP Module

Ubiquiti UF-RJ45-1G SFP Module

Uitbreidingsmodule

-

-

Score: 5

1 review

€ 15,54

22 prijzen

22 winkels
Goedkoopste Ubiquiti UF-MM-1G (2-pack)

Ubiquiti UF-MM-1G (2-pack)

Uitbreidingsmodule

-

-

Score: 0

€ 17,19

22 prijzen

22 winkels
Goedkoopste Ubiquiti Sector M5 20dbi Antenne

Ubiquiti Sector M5 20dbi Antenne

WLAN Antenne

20dB

-

Score: 0

€ 116,09

14 prijzen

14 winkels
Goedkoopste Ubiquiti Sector M5 19dbi Antenne

Ubiquiti Sector M5 19dbi Antenne

WLAN Antenne

19dB

-

Score: 0

€ 116,96

15 prijzen

15 winkels
Goedkoopste Ubiquiti Instant 802.3af Indoor Gigabit PoE Converter

Ubiquiti Instant 802.3af Indoor Gigabit PoE Converter

PoE injector

-

-

Score: 0

€ 19,09

17 prijzen

17 winkels
Goedkoopste Ubiquiti FiberPoE

Ubiquiti FiberPoE

PoE injector

-

-

Score: 0

€ 29,87

10 prijzen

10 winkels
Goedkoopste Ubiquiti Dual-Omni 5G 10dbi Antenne

Ubiquiti Dual-Omni 5G 10dbi Antenne

WLAN Antenne

10dB

Omni-Directional

Score: 0

€ 106,-

16 prijzen

16 winkels
Goedkoopste Ubiquiti Dual-Omni 2G 10dbi Antenne

Ubiquiti Dual-Omni 2G 10dbi Antenne

WLAN Antenne

10dB

Omni-Directional

Score: 0

€ 147,-

14 prijzen

14 winkels
Goedkoopste Sonicwall SOHO + TotalSecure 1Y

Sonicwall SOHO + TotalSecure 1Y

Firewall

-

-

Score: 0

€ 562,98

1 prijs

1 winkel
Goedkoopste Nedis NWCTM100BU

Nedis NWCTM100BU

Netwerktester

-

-

Score: 0

€ 29,95

11 prijzen

11 winkels
Goedkoopste MikroTik Routerboard S+85DLC03D

MikroTik Routerboard S+85DLC03D

Uitbreidingsmodule

-

-

Score: 0

€ 46,-

13 prijzen

13 winkels
Goedkoopste Logitech Cat5e Kit

Logitech Cat5e Kit

PoE injector

-

-

Score: 0

€ 386,16

3 prijzen

3 winkels
Goedkoopste Linksys LACPI30

Linksys LACPI30

PoE injector

-

-

Score: 0

€ 57,90

12 prijzen

12 winkels
Goedkoopste InLine Patch Panel Cat.6A table / wall assembly 12 Port black RAL9005

InLine Patch Panel Cat.6A table / wall assembly 12 Port black RAL9005

Patchpanel

-

-

Score: 0

€ 31,75

1 prijs

1 winkel
Goedkoopste Hirschmann Multimedia over coax adapter (RH-MOKA16-BL)

Hirschmann Multimedia over coax adapter (RH-MOKA16-BL)

-

-

Score: 3.5

3 reviews

€ 78,50

1 prijs

1 winkel
Goedkoopste Hirschmann GigaBit internet over coax adapter inclusief USB-voeding

Hirschmann GigaBit internet over coax adapter inclusief USB-voeding

Overige accessoires

-

-

Score: 0

€ 65,-

2 prijzen

2 winkels
Goedkoopste D-Link DPE-101GI

D-Link DPE-101GI

PoE injector

-

-

Score: 0

€ 27,85

15 prijzen

15 winkels

D-Link DEM-311GT (1x 1000Base-SX, LC)

Uitbreidingsmodule

-

-

Score: 0

€ 26,62

10 prijzen

10 winkels
Goedkoopste Cisco GLC-T-RF

Cisco GLC-T-RF

Uitbreidingsmodule

-

-

Score: 0

€ 91,96

1 prijs

1 winkel
Goedkoopste Cisco AIR-PWRINJ6=

Cisco AIR-PWRINJ6=

PoE injector

-

-

Score: 0

€ 60,78

10 prijzen

10 winkels
Goedkoopste Allied Telesis AT-MC102XL

Allied Telesis AT-MC102XL

Media Converter

-

-

Score: 0

€ 39,93

10 prijzen

10 winkels
Goedkoopste Watchguard T40

Watchguard T40

Firewall

-

-

Score: 0

€ 1.362,18

2 prijzen

2 winkels
Goedkoopste Watchguard T20-W

Watchguard T20-W

Firewall

-

-

Score: 0

€ 1.069,02

2 prijzen

2 winkels
Goedkoopste Velleman VM110N

Velleman VM110N

Overige accessoires

-

-

Score: 0

€ 58,95

2 prijzen

2 winkels
Goedkoopste Value Cat.6 19" patchpanel, 24 ports, UTP

Value Cat.6 19" patchpanel, 24 ports, UTP

Patchpanel

-

-

Score: 0

€ 40,28

6 prijzen

6 winkels
Goedkoopste Unify HiPath 3800 Patchpanel

Unify HiPath 3800 Patchpanel

Patchpanel

-

-

Score: 0

€ 78,88

3 prijzen

3 winkels
Goedkoopste Ubiquiti POE-24-12W-WH

Ubiquiti POE-24-12W-WH

PoE injector

-

-

Score: 0

€ 9,47

7 prijzen

7 winkels
Goedkoopste Ubiquiti POE-24-7W-G-WH

Ubiquiti POE-24-7W-G-WH

PoE injector

-

-

Score: 0

€ 8,10

9 prijzen

9 winkels
Goedkoopste Ubiquiti Networks NanoBeam 5AC-19/M5-19 Window Mount

Ubiquiti Networks NanoBeam 5AC-19/M5-19 Window Mount

Overige accessoires

-

-

Score: 0

€ 22,41

1 prijs

1 winkel
Goedkoopste Ubiquiti NanoBeam M5 19dbi

Ubiquiti NanoBeam M5 19dbi

WLAN Antenne

19dB

Directional

Score: 0

€ 93,78

2 prijzen

2 winkels
Goedkoopste Ubiquiti mPower-Pro

Ubiquiti mPower-Pro

Overige accessoires

-

-

Score: 0

€ 99,99

1 prijs

1 winkel
Goedkoopste Ubiquiti AirGateway PRO Installer

Ubiquiti AirGateway PRO Installer

Wifi-beheer

-

-

Score: 0

€ 49,01

2 prijzen

2 winkels
Goedkoopste TRENDware 16-Port Patch Panel

TRENDware 16-Port Patch Panel

Patchpanel

-

-

Score: 0

€ 24,35

7 prijzen

7 winkels
Goedkoopste Trendnet TE100-MGBFX

Trendnet TE100-MGBFX

Uitbreidingsmodule

-

-

Score: 0

€ 33,88

1 prijs

1 winkel
Goedkoopste Trendnet TC-PDT Punch Down Tool with 110 and Krone Blade

Trendnet TC-PDT Punch Down Tool with 110 and Krone Blade

Netwerktester

-

-

Score: 0

€ 20,85

5 prijzen

5 winkels
Goedkoopste Trendnet TC-P08C6

Trendnet TC-P08C6

Patchpanel

-

-

Score: 0

€ 26,39

3 prijzen

3 winkels
Goedkoopste Trendnet SFP SM LC 40km 1310/1550

Trendnet SFP SM LC 40km 1310/1550

Uitbreidingsmodule

-

-

Score: 0

€ 70,79

4 prijzen

4 winkels
Goedkoopste Startech.com HP JD092A Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBase-SR

Startech.com HP JD092A Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBase-SR

Uitbreidingsmodule

-

-

Score: 0

€ 84,91

7 prijzen

7 winkels
Goedkoopste Startech.com HP 813874-B21 compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-T

Startech.com HP 813874-B21 compatibel SFP+ Transceiver module 10GBASE-T

Uitbreidingsmodule

-

-

Score: 0

€ 229,45

7 prijzen

7 winkels
Goedkoopste Startech.com Gigabit RJ45 Koper / Copper SFP Transceiver Module HP J8177C Compatibel 10 stuks

Startech.com Gigabit RJ45 Koper / Copper SFP Transceiver Module HP J8177C Compatibel 10 stuks

Uitbreidingsmodule

-

-

Score: 0

€ 365,14

9 prijzen

9 winkels
Goedkoopste Startech.com Dell EMC SFP-10G-ER Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBase-ER

Startech.com Dell EMC SFP-10G-ER Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBase-ER

Uitbreidingsmodule

-

-

Score: 0

€ 1.394,04

2 prijzen

2 winkels
Goedkoopste Startech.com Brocade XBR-000180 Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBase-SR

Startech.com Brocade XBR-000180 Compatible SFP+ Transceiver Module - 10GBase-SR

Uitbreidingsmodule

-

-

Score: 0

€ 200,17

2 prijzen

2 winkels
Goedkoopste Sophos XG 115 rev. 3

Sophos XG 115 rev. 3

Firewall

-

-

Score: 0

€ 557,54

4 prijzen

4 winkels
Goedkoopste Sophos SS1D13SEK

Sophos SS1D13SEK

Firewall

-

-

Score: 0

€ 2.655,72

3 prijzen

3 winkels
Goedkoopste Sophos ITFZTCHSX

Sophos ITFZTCHSX

Uitbreidingsmodule

-

-

Score: 0

€ 186,93

3 prijzen

3 winkels
Goedkoopste Sonicwall TZ600

Sonicwall TZ600

Firewall

-

-

Score: 0

€ 2.643,85

2 prijzen

2 winkels
Goedkoopste Sonicwall TZ400

Sonicwall TZ400

Firewall

-

-

Score: 0

€ 1.075,69

2 prijzen

2 winkels
Goedkoopste Sonicwall SOHO 250

Sonicwall SOHO 250

Firewall

-

-

Score: 0

€ 652,19

3 prijzen

3 winkels
Goedkoopste Sonicwall Soho

Sonicwall Soho

Firewall

-

-

Score: 0

€ 348,65

1 prijs

1 winkel
Goedkoopste Sonicwall NSA 5600

Sonicwall NSA 5600

Firewall

-

-

Score: 0

€ 13.753

1 prijs

1 winkel
Goedkoopste Sonicwall 01-SSC-4342

Sonicwall 01-SSC-4342

Firewall

-

-

Score: 0

€ 21.582

1 prijs

1 winkel
Goedkoopste Skylane Optics SFP+ LR transceiver module gecodeerd voor Netgear AXM762

Skylane Optics SFP+ LR transceiver module gecodeerd voor Netgear AXM762

Uitbreidingsmodule

-

-

Score: 0

€ 119,95

1 prijs

1 winkel
Goedkoopste Skylane Optics SFP SX transceiver module gecodeerd voor Synology Synology SFP SX

Skylane Optics SFP SX transceiver module gecodeerd voor Synology Synology SFP SX

Uitbreidingsmodule

-

-

Score: 0

€ 42,30

1 prijs

1 winkel
Goedkoopste Skylane Optics QSFP+ SR4 transceiver module gecodeerd voor Arista QSFP-40G-SR4

Skylane Optics QSFP+ SR4 transceiver module gecodeerd voor Arista QSFP-40G-SR4

Uitbreidingsmodule

-

-

Score: 0

€ 105,27

2 prijzen

2 winkels
Goedkoopste SEH PS107

SEH PS107

Printerserver

-

-

Score: 0

€ 217,47

4 prijzen

4 winkels
Goedkoopste RF Elements HG3-CC-S90

RF Elements HG3-CC-S90

WLAN Antenne

-

-

Score: 0

€ 224,37

4 prijzen

4 winkels
Goedkoopste ProLabs GLC-T-C

ProLabs GLC-T-C

Uitbreidingsmodule

-

-

Score: 0

€ 34,49

3 prijzen

3 winkels
Goedkoopste Poynting A-PUCK-0005-V1-01

Poynting A-PUCK-0005-V1-01

WLAN Antenne

-

-

Score: 0

€ 111,32

3 prijzen

3 winkels
Goedkoopste Planet XT-705A

Planet XT-705A

Media Converter

-

-

Score: 0

€ 163,93

2 prijzen

2 winkels
Goedkoopste Planet POE-164 1-poort Fast Ethernet High Power POE injector

Planet POE-164 1-poort Fast Ethernet High Power POE injector

PoE injector

-

-

Score: 0

€ 39,59

7 prijzen

7 winkels
Goedkoopste Planet GT-805A

Planet GT-805A

Media Converter

-

-

Score: 0

€ 58,95

4 prijzen

4 winkels
Goedkoopste PATCHBOX Plus+ OS2

PATCHBOX Plus+ OS2

Patchpanel

-

-

Score: 0

€ 675,35

2 prijzen

2 winkels
Goedkoopste Panorama Antennas DMM-7-38-2TS9

Panorama Antennas DMM-7-38-2TS9

WLAN Antenne

-

-

Score: 0

€ 40,57

3 prijzen

3 winkels
Goedkoopste Netgear APS600W

Netgear APS600W

Uitbreidingsmodule

-

-

Score: 0

€ 405,29

3 prijzen

3 winkels
Goedkoopste Navilock NL-202AA

Navilock NL-202AA

WLAN Antenne

-

-

Score: 0

€ 14,15

2 prijzen

2 winkels
Goedkoopste MikroTik S-4554LC80D

MikroTik S-4554LC80D

Uitbreidingsmodule

-

-

Score: 0

€ 45,95

7 prijzen

7 winkels
Resultaten per pagina: 25 | 50 | 100
1 2 3 ... 53


Apple iPad Pro (2021) 11" Wi-Fi, 8GB ram Microsoft Xbox Series X LG CX Google Pixel 5a 5G Sony XH90 / XH92 Samsung Galaxy S21 5G Sony PlayStation 5 Nintendo Switch Lite

Tweakers vormt samen met Hardware Info, AutoTrack, Gaspedaal.nl, Nationale Vacaturebank, Intermediair en Independer DPG Online Services B.V.
Alle rechten voorbehouden © 1998 - 2021 Hosting door True