Cookies op Tweakers

Tweakers maakt gebruik van cookies, onder andere om de website te analyseren, het gebruiksgemak te vergroten en advertenties te tonen. Door gebruik te maken van deze website, of door op 'Ga verder' te klikken, geef je toestemming voor het gebruik van cookies. Wil je meer informatie over cookies en hoe ze worden gebruikt, bekijk dan ons cookiebeleid.

Meer informatie

Vraag & Aanbod advertenties

Filters - Verfijn resultaten

Advertentietype

Prijs

Beoordeling adverteerder

Locatie en afstand

Merken

NOT

Connector 1

NOT

Connector 2

NOT

Connectortype

NOT

Lengte (cm)

t/m

Soort kabel (netwerk)

NOT

Category

NOT

Met RJ45 stekker

NOT

Afscherming (netwerk)

NOT

Kleuren

AND
NOT

Verkoopstatus

NOT

Advertentie toevoegen
129 advertenties - Pagina 1 van 6
   

Displayport naar HDMI

4 uur geleden - Heb een tijd geleden de verkeerde kabel gekocht. Dit moest HDMI naar Displayport zijn.

Score: 5

Aramiss (26)

Utrecht

€ 10,-

Gereserveerd

ACT CAT6 U/UTP netwerkkabel 15 meter - Zwart - NIEUW

14 uur geleden - 15m CAT6 U/UTP, besteld via bol.com, bleek het niet nodig te hebben, maar te laat met...

Score: 5

Micha89 (8)

Eindhoven

117 km

€ 10,-

2x HP DVI kabel : DVI-naar-DVI kabel, 2m - Zwart (DC198A)

21 uur geleden - 2x HP DVI kabel : DVI-naar-DVI kabel, 2m - Zwart (DC198A). Ongeopend in de doos.

Score: 5

PascaOl75 (36)

Oldenzaal

137 km

N.o.t.k.

3x HP HDMI-naar-VGA Schermadapter (NP031AA)

21 uur geleden - 3x HP NP031AA HDMI to VGA Display Adapter. Nieuw in de verpakking. Deze NP031AA...

Score: 5

PascaOl75 (36)

Oldenzaal

137 km

N.o.t.k.

ICIDU FTP CAT6 Kabel 2m

woensdag - 5x ICIDU FTP CAT6 Cable 2m nieuw Prijs is per stuk

Score: 5

solmc (73)

Heemstede

19 km

€ 4,-

sata cable 0.6m aangeboden

woensdag - Sata cable 0.6m Prijs is per stuk

Score: 5

solmc (73)

Heemstede

19 km

€ 1,50

Gereserveerd

IPhone 4/4s/3/3G kabel naar hdmi

dinsdag - Hallo, Bij deze bied ik mijn iPhone kabel aan die ik tegen ben gekomen in de kast. Doe een...

Score: 5

eentwintig (95)

Amersfoort

44 km

N.o.t.k.

SATA3 Kabel met clipjes en hoek aansluiting

dinsdag - Nieuwe sata kabel (Sata3-600Mbps) met clipjes aan beide kanten. Een kant heeft een 90...

Score: 5

mrfu (899)

Boxmeer

111 km

€ 0,95

9x 10m Component Video Kabel, ICIDU

dinsdag - Ik heb een klein partijtje 10m kabels met aan beide zijden 3 tulp-connectors over.

Score: 5

Krentenbol (20)

Nijmegen

91 km

€ 5,-

Viablue Heat Shrink Luidspreker

maandag - Viablue Heat Shrink Luidspreker Product description: ViaBlue heat shrinks Speaker are used...

Score: 5

Gatsonides (94)

Burgum

114 km

€ 4,50

Oehlbach AK 2100 Set Digitale Antennekabel

maandag - Oehlbach AK 2100 Set Digitale Antennekabel Lengte: 2 meter Dubbel afgeschermd digitale...

Score: 5

Gatsonides (94)

Burgum

114 km

€ 20,-

Oehlbach AK 2100 Set Digitale Antennekabel

maandag - Oehlbach AK 2100 Set Digitale Antennekabel Lengte: 1 meter Dubbel afgeschermd digitale...

Score: 5

Gatsonides (94)

Burgum

114 km

€ 15,-

Oehlbach Twin Mix One M Sleeved met Viablue Black Nieuw

maandag - Oehlbach Twin Mix One M Sleeved met Viablue Black Nieuw Lengte: 8 x 2,25 meter (prijs per...

Score: 5

Gatsonides (94)

Burgum

114 km

€ 20,-

Oehlbach LAN 150 CAT-6 Netwerk/Patchkabel

maandag - Oehlbach LAN 150 CAT-6 Netwerk/Patchkabel Lengte: 1,5 meter De kabel die tussen de rj45...

Score: 5

Gatsonides (94)

Burgum

114 km

€ 20,-

Oehlbach Twin Mix One M

maandag - Oehlbach Twin Mix One M Lengte: 9,5 meter Hoogwaardige en bijzonder flexibele...

Score: 5

Gatsonides (94)

Burgum

114 km

€ 65,-

bundel korte mini usb kabels 32 stuks

maandag - een bundel A+ PREMIUM korte mini usb kabels., niet gebruikt. 30 stuks per stuk: 1 euro de...

Score: 5

basssi3 (33)

Veenendaal

61 km

€ 1,-

2x DVI-D Dual Link 3 Meter zwarte kabel

zondag - Heb er momenteel 2 stuks liggen in goeie staat. Kan getest worden bij afhaal, dan weet je...

Score: 5

Chichong (16)

Leiderdorp

35 km

€ 7,50

5 Meter zwarte VGA kabel 1 stuk

zondag - Aangeboden zwarte 5 meter VGA kabel, het werkt nog goed, kan getest worden bij afhaal. Heb...

Score: 5

Chichong (16)

Leiderdorp

35 km

€ 10,-

[TEAB] Nieuwe Temium HDMI (type A) naar Mini-HDMI (type B)

zondag - Deze kabel 28 juni jongstleden gekocht bij de BCC winkel hier in Hoogeveen. Heb hem...

Score: 5

Henkie-Jan (13)

Hoogeveen

113 km

N.o.t.k.

verschillende Fiber patchkabels LC/PC LC-LC nieuw

zondag - 1x Patchcord MM Duplex 62,5/125µ ST/PC - LC/PC 9M 1x chro dup 62.5 ST OV SC OD 2.00...

Score: 5

DrDoo (7)

Zoetermeer

50 km

€ 5,-

Fiber Duplex Patchkabel LC-LC 5m / 3m 62,5/125µ (O0330.5 / O0330.3)

zondag - Duplex Patchkabel LC-LC 5m 62,5/125µ (O0330.5) 1x Duplex Patchkabel LC-LC 3m 62,5/125µ...

Score: 5

DrDoo (7)

Zoetermeer

49 km

€ 5,-

ACT Fiber Patchcord LC/PC-LC/PC Duplex Multimode RL9005

zondag - Advanced Cable Technology RL9005 1 stuks (Model: 992205-RL9005) Advanced Cable Technology...

Score: 5

DrDoo (7)

Zoetermeer

50 km

€ 5,-

Fiber / glaskabel Systimax LAZRSPEED550 LC LC 1.6MM Duplex Riser Feet 006

zondag - In gesealde verpakking; Fiber / glaskabel Systimax LAZRSPEED550 LC LC 1.6MM Duplex Riser...

Score: 5

DrDoo (7)

Zoetermeer

50 km

€ 5,-

Fiberkabel / glasvezel 25m LC-LC MM 50u / 125µ Duplex

zondag - Item o0310.25 Fiberkabel / glasvezel 25m LC-LC MM 50u / 125µ Duplex sealed verpakking. 5...

Score: 5

DrDoo (7)

Zoetermeer

50 km

€ 5,-

Tyco Electronics 5m LC-LC Duplex 50 / 125 Fiber Optic Cable TH263

zondag - Geen Lenovo dus! GLASVEZEL PATCH KABEL - LC NAAR LC – 50/125 5 meter aangeboden.

Score: 5

DrDoo (7)

Zoetermeer

50 km

€ 5,-

Resultaten per pagina: 25 | 50 | 100
1 2 3 ... 6


Apple iOS 10 Microsoft Xbox One S FIFA 17 Sony PlayStation VR AMD Radeon RX 480 4GB Battlefield 1 Google Android Nougat Watch Dogs 2

© 1998 - 2016 de Persgroep Online Services B.V. Tweakers vormt samen met o.a. Autotrack en Carsom.nl de Persgroep Online Services B.V. Hosting door True