Cookies op Tweakers

Tweakers maakt gebruik van cookies, onder andere om de website te analyseren, het gebruiksgemak te vergroten en advertenties te tonen. Door gebruik te maken van deze website, of door op 'Ga verder' te klikken, geef je toestemming voor het gebruik van cookies. Wil je meer informatie over cookies en hoe ze worden gebruikt, bekijk dan ons cookiebeleid.

Meer informatie

Vraag & Aanbod advertenties

Terug

Title

Sluit

Verfijn resultaten

Meest gebruikte filters

Advertentietype

Toon resultaten

Prijs

Toon resultaten

Beoordeling adverteerder

Toon resultaten

Locatie en afstand

Toon resultaten

Maximale leeftijd

Toon resultaten

Merken

NOT

Toon resultaten

Soort accessoire (netwerk)

NOT

Toon resultaten

Ethernet (RJ45)

Ethernet (RJ45)

Wat is de snelheid van de data-overdracht via ethernet uitgedrukt in Mbps.

AND
NOT

Toon resultaten

Netwerk (1)

SFP/XFP-poorten

AND
NOT

Toon resultaten

Antenne (3)

Verbinding (Antenne)

NOT

Toon resultaten

Zendsterkte

t/m

Toon resultaten

Zendrichting

NOT

Toon resultaten

Opties (1)

Netwerkopslag opties

AND
NOT

Toon resultaten

Ondersteuning (1)

IPv6 ondersteuning

NOT

Toon resultaten

Overige (1)

Series

Toon resultaten

Filters

Vraag - Ubiquiti UniFi CloudKey Gen2 Plus

53 minuten geleden - Ik ben op zoek naar een nette UniFi CloudKey Gen2 Plus. Dm of mail

Score: 5

Punkbuster (75)

Apeldoorn

76 km

N.o.t.k.

Veiling - Cisco 3600 4-slot Modular Router met modem modules

6 uur geleden - Een mooie Cisco 3600 module router waar op dit moment modem modules in zitten. Bieder met...

Score: 5

legokay11 (18)

Zaandijk

10 km

€ 1,-

Ubiquiti UniFi Cloud Key Gen2 - als nieuw

9 uur geleden - Alleen uitgepakt geweest, verder absoluut nieuw. Met originele factuur en garantie.

Score: 5

ThAWizZ2001 (61)

Helmond

117 km

€ 150,-

D-Link DPR-2000

15 uur geleden - D-Link DPR-2000 nieuw in doos

Score: 5

mrhankey91 (19)

BAKEL

117 km

€ 20,-

Toten L-support rails 19-LS69 | Patch Panel support

15 uur geleden - Toten L-support rails 19-LS69 | Patch Panel support Meerdere beschikbaar | inclusief...

Score: 5

mrhankey91 (19)

BAKEL

117 km

€ 10,-

Startech PCI Express Gigabit Ethernet Fiber nieuw in doos

15 uur geleden - Startech PCI Express Gigabit Ethernet Fiber nieuw in doos

Score: 0

spullentekoop13 (0)

Deventer

88 km

N.o.t.k.

Vraag - Ubiquiti UniFi Cloud Key

dinsdag - Ik ben opzoek naar een Unifi Cloud Key voor rond de 50-60 euro. Het gaat hier om Gen 1,...

Score: 5

Qlusivenl (3)

Waddinxveen

44 km

€ 60,-

2x Ubiquiti NanoBeam M5 16dbi

maandag - Aangeboden 2x de nanobeam m5. Deze hebben 1,5 jaar gedraaid.

Score: 5

petervdb1988 (13)

Zundert

105 km

€ 80,-

HP Procurve X132 10G SFP+ LC LR J9152A

maandag - HPE - SFP+ transceivermodule 10GB SFP+ LRM 1310nm 220M MMF LC DDM

Score: 5

evan_nl (28)

Ugchelen

75 km

€ 100,-

TP-Link Gigabit PoE Injector TL-POE150S nieuw in doos

maandag - TP-Link Gigabit PoE Injector TL-POE150S nieuw in doos

Score: 0

spullentekoop13 (0)

Deventer

88 km

N.o.t.k.

Cisco PLS400 en PLE400 powerline netwerk kit

zaterdag - Cisco (Linksys) Powerline PLS400 en PLE400 netwerkadapters. Voor internet via het...

Score: 0

mikeweijer2 (0)

Amsterdam

4,0 km

€ 25,-

Finisar FTLX8571D3BCL 10GBASE-SR/SW SFP+ Transceivers

vrijdag - CreoServer.com is een ervaren specialist in maatwerk van hardware. Op dit moment bieden we...

Score: 0

CreoServer.nl (0)

Zwolle

85 km

€ 13,92

Hirschmann Multimedia over coax adapter (RH-MOKA16-BL)

vrijdag - Hirschmann Multimedia over coax adapter aangeboden. De doos is open maar de adapter is...

Score: 5

BanaanOctopus (3)

Meppel

94 km

€ 40,-

Digitus Professional VGA UTP Extender, Receiver Unit

donderdag - Nieuw, ongebruikt. 2 stuks beschikbaar, prijs is per stuk.

Score: 5

FBentler (421)

Utrecht

34 km

€ 30,-

Dymo Print Server

donderdag - Nieuwe Dymo Printer Server. Zit nog in de fabrieksseal en is nooit gebruikt. Compleet met...

Score: 4.5

Daldiel (6)

Oosterhout

86 km

€ 30,-

HP Procurve X132 10G SFP+ LC LR

donderdag - 4 Stuks J9151A HP X132 10G SFP+ LC LR Transceiver Bieden naar waarde. Het liefste in 1...

Score: 5

RammY (11)

Enter

115 km

N.o.t.k.

HP Procurve X132 10G SFP+ LC SR

donderdag - 1x HP X132 10G SFP+ LC SR Transceiver J9150A Bieden naar waarde. Het liefste in 1 koop,...

Score: 5

RammY (11)

Enter

115 km

N.o.t.k.

HP Procurve NETWORKING X130 10G SFP+ LC LRM TRANSCEIVER

donderdag - 24 stuks HP X130 SFP+ 10G modules. 14 Stuks Sealed 10 Stuks los (niet gebruikt of korte...

Score: 5

RammY (11)

Enter

115 km

N.o.t.k.

ackermann 19" 24 poort patchpaneel Cat5e

9 okt - Grote opruiming: Wegens netwerk upgrade aangeboden rackmountable patchpaneel. Nog deels...

Score: 5

ajdales (5)

Utrecht

38 km

€ 15,-

Juniper SSG-5-SB-10U

8 okt - Nette router voorzien van de laatste firmware en terug gebracht naar fabrieks...

Score: 5

Tuskermalt (76)

Olst

83 km

€ 25,-

Hirschmann Internet over Coax met versterker

5 okt - Beste tweaker, Hierbij biedt ik wegens verhuizing mijn Hirschmann internet over coax set...

Score: 5

Floris237 (24)

Rotterdam

60 km

€ 120,-

Ubiquiti POE Injector, 24V, 0.5A

4 okt - Heb 3 POE injectoren over. Op te halen voor 5 Euro.

Score: 0

Jaco69 (0)

Rijnsburg

39 km

€ 5,-

Veiling - HP Fiber Channel 2m interface cable 17-05405-01

4 okt - HP kabels van een server die wij niet nodig hebben binnen het bedrijf. Zijn 24 stuks...

Score: 0

El Nova (0)

Oldenzaal

139 km

€ 25,-

Cisco 2509-RJ-CH Ethernet/1 Serial/8 Async

1 okt - TEAB: 19" Console switch. Specifiek: Cisco AS2509-RJ console switch. Inclusief...

Score: 5

Yariva (14)

Uitgeest

19 km

N.o.t.k.

2x Cisco Catalyst 10GBASE-SR SFP MODULE

1 okt - Te koop 2 10Gbit glas modules, prijs is voor beide incl verzenden.

Score: 5

LightStar (108)

Assen

128 km

€ 80,-

Resultaten per pagina: 25 | 50 | 100


Apple iPhone 11 Nintendo Switch Lite LG OLED C9 Google Pixel 4 FIFA 20 Samsung Galaxy S10 Sony PlayStation 5 Tesla

'14 '15 '16 '17 2018

Tweakers vormt samen met Hardware Info, AutoTrack, Gaspedaal.nl, Nationale Vacaturebank, Intermediair en Independer DPG Online Services B.V.
Alle rechten voorbehouden © 1998 - 2019 Hosting door True