Cookies op Tweakers

Tweakers maakt gebruik van cookies, onder andere om de website te analyseren, het gebruiksgemak te vergroten en advertenties te tonen. Door gebruik te maken van deze website, of door op 'Ga verder' te klikken, geef je toestemming voor het gebruik van cookies. Wil je meer informatie over cookies en hoe ze worden gebruikt, bekijk dan ons cookiebeleid.

Meer informatie

Vraag & Aanbod advertenties

Filters - Verfijn resultaten

Advertentietype

Prijs

Beoordeling adverteerder

Locatie en afstand

Merken

NOT

Soort accessoire (Netwerk)

NOT

Verbinding (wlan)

AND
NOT

Verbinding (Ethernet)

AND
NOT

Verbinding (Antenne)

NOT

Netwerkopslag opties

AND
NOT

IPv6 ondersteuning

NOT

Fabrieksgarantie

NOT

Series

Advertentie toevoegen
39 advertenties - Pagina 1 van 2
   

diversen

dinsdag - - ML1220 ML 1220 Rechargeable 3V CMOS RTC Battery w/ Cable BIOS Backup - 4 wifikabeltjes...

Score: 5

jwh (42)

Wassenaar

44 km

Gratis

Juniper SRX-210-H in 19" mount

maandag - Dit betreft de high memory uitvoering, met 1GB RAM. Inclusief 19" montage materiaal...

Score: 0

mervinjminky (0)

Enschede

139 km

€ 250,-

2x Juniper SRX-100-B in 19" mount

maandag - 2 stuks Juniper SRX 100B, in 19" mounting bracket, met 2x power supply

Score: 0

mervinjminky (0)

Enschede

139 km

€ 250,-

Sonicwall TZ215

zondag - Deze firewall is bij ons overbodig geworden. Dit is de wired variant, zoals je ziet heeft...

Score: 0

Danner001 (0)

Hengelo (OV)

131 km

N.o.t.k.

19" - 24-poorts patch panel

22 sep - 24-poorts patch panel te koop van AT&T, zie foto's. Aan de achterzijde moet deze...

Score: 5

Davidoff82 (5)

Nijmegen

90 km

€ 7,50

24 poorts CAT5e patchpanel

20 sep - Te koop een 24poorts CAT5e Patch panel in goede staat. Gaat weg wegens verhuizing en...

Score: 5

Workaholic (49)

Apeldoorn

75 km

N.o.t.k.

3x HP Procurve 10GbE al Switch Interconnect Kit Nieuw

15 sep - Prijs is per stuk.

Score: 5

FBentler (115)

Utrecht

35 km

€ 100,-

HP JetDirect 2800w - Printerserver 802.11b, 802.11g, NFC Nieuw

15 sep - Nieuw

Score: 5

FBentler (115)

Utrecht

34 km

€ 40,-

Firewall Cisco ASA 5515X incl SSD

12 sep - Voor een project hebben we deze Cisco firewall ingezet, met als achterliggende gedachten...

Score: 0

ixlhosting (0)

Ede (GLD)

65 km

€ 1.900,-

Cisco 1000BASE-SX SFP for Multimode Fiber

8 sep - 1 stuks over na migratie en vervanging. 1000Base-SX SFP over glasvezel. werkend uit de...

Score: 5

En1 (74)

Best

105 km

N.o.t.k.

Vraag - Sharkoon USB LANPORT 400 Giga

7 sep - Features: 4-port USB server (NDAS) Allows connecting many USB devices to a LAN Suitable...

Score: 0

zdw (0)

Zutphen

97 km

N.o.t.k.

Siemens HiPath 3500 Base system + 8-port Analoog kaarten (2x)

4 sep - Siemens HiPath 3500 Voip/ISDN/Analoog telefonie centrale. Compleet met rackmount brackets.

Score: 5

Pmf1971 (2)

Spijkenisse

73 km

€ 300,-

HP JetDirect 170x

3 sep - Opruiming HP Jetdirect 170x printserver inc voeding.

Score: 5

Kleenex (17)

Groningen

143 km

€ 15,-

HP Jetdirect 620N EIO-kaart (10/100Mbps)

2 sep - Aangeboden: HP JetDirect 620N 10/100 Print Server Het gaat om een nieuw product. Opsturen...

Score: 0

daanboverhof (0)

Ansen

107 km

€ 75,-

Netgear Prosafe WMS5316

31 aug - Centraal Wireless Mangement Systeem voor maximaal 16 Netgear Prosafe access-points Lees...

Score: 5

ZephNN (4)

Nuland

85 km

N.o.t.k.

Vraag - audio en netwerkkabels gevraagd

30 aug - Hoi, ik ben op zoek naar liefst werkende audio kabels, jack, tulp, etc, etc.. Daarnaast...

Score: 5

Plux (2)

IJmuiden

20 km

N.o.t.k.

Cisco 1000BASE-SX GBIC module, WS-G5484 (nieuw)

28 aug - Model/Type nummer: Cisco WS-G5484= Wat is het?: Een 1000BASE-SX GBIC transceivermodule,...

Score: 5

PaulX (72)

Naarden

21 km

€ 20,-

2,4ghz antenne`s voor buiten en voor binnen

27 aug - wegens upgrade netwerk naar 5ghz hierbij te koop: alle antenne`s zijn 2.4 GHZ connector is...

Score: 5

JHZ (47)

Den Hoorn Texel

69 km

€ 15,-

alfa APA-M25 8DBI 2.4 ghz 10DBI 5ghz nieuwe wifi antenne`s

27 aug - alfa APA-M25 8DBI 2.4 ghz 10DBI 5ghz RP SMA AANSLUITING / heb evt een converter van RP-TNC...

Score: 5

JHZ (47)

Den Hoorn Texel

69 km

€ 25,-

Ubiquiti airVision - IP Camera/NVR Management System

26 aug - Te koop "Ubiquiti airVision - IP Camera/NVR Management System" Reden: Gestopt...

Score: 0

WvRWvR (0)

Elburg

64 km

€ 200,-

2x HP Procurve Redundant/External Ethernet In-line Power Supply

24 aug - 2x HP Procurve Redundant/External Ethernet In-line Power Supply

Score: 5

Jeoh (14)

Rotterdam

67 km

N.o.t.k.

HP JetDirect 170x

22 aug - External print server (fast ethernet). Nieuw, nog in sealed bag.

Score: 5

RickOShea (2)

Alkmaar

31 km

€ 20,-

D-Link DPR-2000

21 aug - Nieuw in doos

Score: 5

mrhankey91 (9)

Bakel

117 km

€ 40,-

Juniper SSG-5-SB

21 aug - Aangeboden: Goed werkende Juniper SSG5-SB Router/Firewall incl voeding Vervangen door wat...

Score: 4

zaagje0488 (36)

Veenendaal

62 km

N.o.t.k.

Finisar 4Gb/s / 2Gb/s / 1 Gb/s 850nm FC -20 to 85C, Rate Select SFP

17 aug - Te koop: meerdere stuks Finisar FTLF8524P2BNV SFP Transceiver Module welke allen...

Score: 5

Bart-Willem (187)

Eindhoven

111 km

N.o.t.k.

Resultaten per pagina: 25 | 50 | 100


Apple iOS 10 Google Pixel Apple iPhone 7 Sony PlayStation VR AMD Radeon RX 480 4GB Battlefield 1 Google Android Nougat Watch Dogs 2

© 1998 - 2016 de Persgroep Online Services B.V. Tweakers vormt samen met o.a. Autotrack en Carsom.nl de Persgroep Online Services B.V. Hosting door True