Cookies op Tweakers

Tweakers maakt gebruik van cookies, onder andere om de website te analyseren, het gebruiksgemak te vergroten en advertenties te tonen. Door gebruik te maken van deze website, of door op 'Ga verder' te klikken, geef je toestemming voor het gebruik van cookies. Wil je meer informatie over cookies en hoe ze worden gebruikt, bekijk dan ons cookiebeleid.

Meer informatie

Vraag & Aanbod advertenties

Terug

Title

Sluit

Verfijn resultaten

Meest gebruikte filters

Advertentietype

Toon resultaten

Prijs

Toon resultaten

Beoordeling adverteerder

Toon resultaten

Locatie en afstand

Toon resultaten

Maximale leeftijd

Toon resultaten

Merken

NOT

Toon resultaten

Soort accessoire (netwerk)

NOT

Toon resultaten

Verbinding (wlan)

AND
NOT

Toon resultaten

Verbinding (ethernet)

Verbinding (ethernet)

Wat is de snelheid van de data-overdracht via ethernet uitgedrukt in Mbps.

AND
NOT

Toon resultaten

Antenne (3)

Verbinding (Antenne)

NOT

Toon resultaten

Zendsterkte

t/m

Toon resultaten

Zendrichting

NOT

Toon resultaten

Opties (1)

Netwerkopslag opties

AND
NOT

Toon resultaten

Ondersteuning (1)

IPv6 ondersteuning

NOT

Toon resultaten

Overige (1)

Series

Toon resultaten

Filters

Ubiquiti POE Injector, 24V, 0.5A

5 uur geleden - nieuw, ongebruikt. ivm POE switch

Score: 4

Neomess (5)

HOORN NH

29 km

€ 15,-

NETGEAR FVX538 ProSafe VPN Firewall

maandag - Te koop wegens overbodig. NETGEAR FVX538 ProSafe VPN Firewall Word factory reset geleverd.

Score: 5

sjaakie2014 (8)

Leiden

41 km

N.o.t.k.

NIEUW König 4-Poorts USB Netwerk Server / A2766

maandag - Omschrijving: Nieuwe USB netwerk server van Konig (van die tijden dat je nog niet veel...

Score: 5

Big_Rhymz (10)

Ede

65 km

N.o.t.k.

Cisco SFP Modules for Gigabit Ethernet

maandag - 4x Cisco SFP Modules for Gigabit Ethernet: CISCO GLC-SX-MMD 10-2626-01 Class 121CFR1040.10...

Score: 5

brianb (6)

Landgraaf

185 km

N.o.t.k.

Ubiquiti UniFi Cloud Key

maandag - Te koop aangeboden wegens overbodig Leverancier: Amazon.de 18/07/2018 - met factuur &...

Score: 5

SP33D0 (20)

Leuven

170 km

N.o.t.k.

Gereserveerd

Gezocht Ubiquiti UniFi Cloud Key

maandag - wie heeft er nog een CloudKey over en heeft deze niet meer in gebruik of wil deze door...

Score: 5

Pimmetje651 (21)

Hoeven

95 km

N.o.t.k.

HP Procurve MSM710

13 nov - De msm710 WiFi controller van hp E-MSM710 Mobility controller MSC-5100 multiservice...

Score: 5

jeroenvtec (70)

IJmuiden

19 km

N.o.t.k.

Ubiquiti Networks POE-48-24W-G PoE adapter & injector (10/100/1000)

12 nov - Deze PoE adapter & injector is ongebruikt en dus nieuw in doos, aangeschaft op 5...

Score: 5

fmb (24)

Rijswijk (ZH)

57 km

€ 15,-

Oehlbach LAN 500 CAT-6 Netwerk/Patchkabel

12 nov - Oehlbach LAN 500 CAT-6 Netwerk/Patchkabel Lengte: 5 meter Hoogwaardige CAT...

Score: 5

Gatsonides (89)

Noardburgum

118 km

€ 15,-

(2x) 1000BASE-BX BiDi SFP 1310nm-TX/1490nm-RX 10km

12 nov - 2 stuks in de aanbieding: 1000BASE-BX BiDi SFP 1310nm-TX/1490nm-RX 10km Transceiver Module...

Score: 5

GJ007 (6)

Alteveer

112 km

€ 20,-

TP-Link TL-ANT2406A

12 nov - Nieuw en gesealed in doos. Zie ook mijn andere advertenties:...

Score: 5

Akuma2000 (15)

Rotterdam

56 km

€ 5,-

TP-Link TL-ANT2405C

12 nov - Nieuw en gesealed in doos. Zie ook mijn andere advertenties:...

Score: 5

Akuma2000 (15)

Rotterdam

56 km

€ 3,-

TP-Link TL-ANT2408C

12 nov - Nieuw en gesealed in doos. Zie ook mijn andere advertenties:...

Score: 5

Akuma2000 (15)

Rotterdam

56 km

€ 5,-

Canopii 12 dBi omni directional antenna 2.4 GHz, 12 dBi, N-female

12 nov - WiFi antenne Canopii Ca241211 omni (rondstraler) lengte 120cm 2,4Ghz Omni antenne 12 dBi...

Score: 5

LeGato23 (7)

Wijchen

88 km

N.o.t.k.

Sonicwall NSA 2400 Security Appliance

8 nov - Ongeveer 4 jaar oud. In zeer goede staat. Doe eens een voorstel

Score: 5

bryan1309 (46)

Lichtenvoorde

123 km

N.o.t.k.

Digitus 19 inch patchkast 9U grijs

6 nov - Digitus 19 inch patchkast 9U grijs Incl plankje. Sleuteltje is krom gegaan tijdens...

Score: 5

PcComm (8)

BARENDRECHT

66 km

€ 67,-

Cisco Meraki MX64 Cloud Managed Security Appliance

6 nov - Verkregen na training bij Cisco, na een maand of 2 draaien in testopstelling ter training...

Score: 5

NEskes (12)

Enschede

143 km

€ 99,-

Hirschmann Multimedia over coax (MOKA 32)

3 nov - Nieuw in doos, nooit gebruikt. Uiteindelijk een wifi versterker gebruikt ipv de oude coax...

Score: 5

mariovandijck (24)

Middelbeers

107 km

€ 50,-

Cisco ASA 5515-X inclusief Security Plus license

2 nov - Te koop: in nieuwstaat verkerende en goed werkende Cisco ASA 5515-X met Security Plus...

Score: 5

Bart-Willem (523)

Eindhoven

111 km

€ 900,-

Delock keystone wanddozen met muurplaten

30 okt - Aangeboden: 4x Opbouwdoos: https://www.allekabels.nl...8/1084691/opbouwdoos.html 4x...

Score: 5

royduin (2)

Heiloo

25 km

€ 15,-

Netgear AGM731F ProSafe GBIC Module 1000BASE-SX Fiber SFP

30 okt - Ongebruikt in originele doos (1x sealed, 1x uit verpakking gehaald voor de foto). Prijs...

Score: 5

Ahoud (15)

Loo (GLD)

92 km

€ 50,-

Cisco PIX Firewall 501

29 okt - Voor de liefhebber, een Cisco Pix 501 firewall. Inclusief accessoires zie afbeelding.

Score: 0

M8T66 (0)

Capelle aan den IJssel

56 km

N.o.t.k.

LevelOne 7dBi 2.4GHz Omni-directionele Antenne

29 okt - Degelijke antenne die het WiFi leven in huis een stuk makkelijker maakt. De 1,5 meter...

Score: 5

Amzika (2)

Berkel-Enschot

92 km

€ 10,-

Sterke WiFi antenne TP-Link TL-ANT2408CL

29 okt - 2,4Ghz WiFi 8dB omni-directionele antenne voor binnen. Verbetert bereik, ping en...

Score: 5

Amzika (2)

Berkel-Enschot

92 km

€ 7,50

RJ45 UTP Kabeltester Simpel

28 okt - Uit de categorie 'ohjah dit ligt nog ergens in een bak maar ik doe er niks meer mee dus...

Score: 5

Paul - K (30)

Pijnacker

53 km

Gratis

Resultaten per pagina: 25 | 50 | 100


Apple iPhone XS Red Dead Redemption 2 LG W7 Google Pixel 3 XL OnePlus 6T (6GB ram) FIFA 19 Samsung Galaxy S10 Google Pixel 3

Tweakers vormt samen met Tweakers Elect, Hardware.Info, Autotrack, Nationale Vacaturebank en Intermediair de Persgroep Online Services B.V.
Alle rechten voorbehouden © 1998 - 2018 Hosting door True