Belastingdienst · Standplaats: Utrecht · 20 april 2022
Senior frontend-developer
Bij het organisatieonderdeel Klantinteractie en -services in Utrecht werken ontwikkelaars die niet bang zijn om bestaande codes te onderhouden, maar ook kennis genoeg hebben om vernieuwingen en verbeteringen door te voeren in een bestaande omgeving. In jouw rol van senior frontend-developer zorg je voor het vlekkeloos functioneren van een van de meest bezochte overheidswebsites van Nederland.
Dit doe je bij de Belastingdienst
Betrouwbaar en voortdurend in beweging, dat kenmerkt de website van de Belastingdienst. Samen met jouw collega’s ontwikkel je onze site continu en zorg je dat alle gebruikers deze goed kunnen gebruiken. Vanuit jouw expertise geef je mede richting aan de toekomst van de website en implementeer je de juiste vernieuwingen.
Je maakt bij ons deel uit van een multidisciplinair scrum-team. Samen brengen jullie de ontwikkeling en het onderhoud van de site tot stand. Sommige expertises zijn wat meer op afstand. Als senior onderhoud jij het contact vanuit jouw expertise op het gebied van frontend-development.
Een bijzondere baan, omdat...
“Als frontend-developer ben ik een essentiële schakel in de constante doorontwikkeling van de website van de Belastingdienst.” Leslie, frontend-developer bij Klantinteractie en -services van de Belastingdienst.
Wanneer past deze baan bij je?
Jouw competenties
De afdeling - Directie Klantinteractie & -services
De Directie Klantinteractie & -services (KI&S) is namens de andere directies in het primair proces verantwoordelijk voor de massale interactie met burgers en bedrijven en voor de vernieuwingen van deze massale interactie en stuurt daarbij op het voorkomen van onnodige interactie. Wanneer interactie waarde toevoegt, zorgt KI&S voor heldere informatie en een persoonlijke benadering zodat burgers en bedrijven zelf hun zaken met de Belastingdienst kunnen regelen via de digitale voorzieningen zoals de portalen en de website. En hebben belastingplichtigen of toeslaggerechtigden alsnog een vraag, dan worden ze in één contact goed geholpen. Én KI&S verzamelt en analyseert klant- en kanaalkennis.
De organisatie - Belastingdienst
Bij de Belastingdienst werken ongeveer 25.000 mensen verspreid over het hele land aan een financieel gezond Nederland. Dit doen we door eerlijk en zorgvuldig belastingen en premies volksverzekeringen te heffen, te innen en te controleren en fraude op te sporen. De Belastingdienst maakt het burgers en bedrijven zo gemakkelijk mogelijk om verplichtingen na te kunnen komen en gebruik te kunnen maken van rechten. Dat gebeurt met passende dienstverlening, door massale processen juist en tijdig uit te voeren én door adequaat toezicht uit te oefenen. De Belastingdienst is sterk in ontwikkeling en heeft de ambitie om de beste Belastingdienst voor Nederland te zijn met focus op fiscale taken en vakmanschap. Lees meer over de Belastingdienst op: https://over-ons.belastingdienst.nl/
Bijzonderheden
We ontvangen je brief en cv graag in een Word- of PDF-bestand. Als je een beroep doet op een voorrangspositie, stuur dan ook een kopie van die kennisgeving mee.
Onze selectieprocedure voor deze functie ziet er als volgt uit:
De voorkeur gaat uit naar kandidaten die het meest aansluiten bij het opgestelde profiel. Dit heeft betrekking op zowel de genoemde kennis en werkervaring als op het opleidingsniveau. Vermeld deze daarom duidelijk in je cv.
Medewerkers van de Belastingdienst die korter dan drie jaar in hun huidige functie werkzaam zijn of bezig zijn met een startopleiding of inwerktraject verzoeken we om in hun motivatiebrief duidelijk aan te geven wat de reden is om binnen de termijn van drie jaar te solliciteren.
De Belastingdienst zet zich in om medewerkers in dienst te nemen die onder de doelgroep van de Wet banenafspraak vallen. Val je in deze doelgroep en sta je in het doelgroepenregister? Dan nodigen we ook jou uit om te reageren! Samen met jou kijken we of en hoe je eventueel invulling kunt geven aan deze functie. Meer weten? Klik dan hier!
Een (online) voorselectietest en/of een assessment kan deel uit maken van de sollicitatieprocedure, evenals het maken van een casus, het opvragen van referenties en (online) screening, bijvoorbeeld via databanken, (zoekmachines) en sociale netwerken.
Jouw sollicitatie wordt alleen in behandeling genomen als je met de sollicitatie-button reageert en je cv en motivatiebrief zijn bijgesloten:https://werken.belastingdienst.nl/vacatures/senior-frontend-developer-e1181771?utm_source=jobboard&utm_medium=intermediair&utm_campaign=initiative_ict_sponsored_ao&utm_content=e1181771_action.
Na sluitingsdatum is het niet meer mogelijk om je sollicitatie in behandeling te nemen. Houd er rekening mee dat het solliciteren technische problemen met zich mee kan brengen. Wacht hiermee dus niet tot het laatste moment.
Solliciteren bij de Belastingdienst
Het sollicitatietraject bij de Belastingdienst loopt via onderstaande stappen. Hiermee willen we zoveel mogelijk te weten komen over jou, maar laten we je ook kennismaken met ons.
Meer over de vacature?
Pieter Schaafsma, afdelingshoofd Digitaal
Contact via Whatsapp
06 - 15 83 98 70
Meer over de sollicitatieprocedure?
Karen van der Kooij, adviseur Werving & Selectie
Contact via Whatsapp
06 - 10 69 68 77
Software engineer Applicatiebeheerder Web Developer Systeembeheerder Full Stack Developer Software Developer PHP Developer Java Developer IT Manager Devops Engineer
Tweakers vormt samen met
Hardware Info,
AutoTrack,
Gaspedaal.nl,
Nationale Vacaturebank,
Intermediair en
Independer
DPG Online Services B.V.
Alle rechten voorbehouden © 1998 - 2022
•
Hosting door True