Independent Recruiters · Standplaats: Rhenen · 31 oktober 2025
Ben jij een gedreven software developer met een passie voor e-commerce en Magento? Zoek je een werkomgeving waarin je kunt meebouwen aan slimme, schaalbare en internationaal gebruikte platforms? Je bent hier geen klein onderdeel van het geheel, maar een sleutelspeler die actief bijdraagt aan de toekomst van e-commerce.
In deze functie werk je als specialist binnen een ervaren en multidisciplinair development team dat dagelijks sleutelt aan high-end Magento 2-oplossingen. Ze ontwikkelen maatwerk modules, integreren externe systemen en zorgen dat hun klanten - die actief zijn in meer dan 20 landen - kunnen vertrouwen op stabiele, flexibele e-commerce omgevingen.
Wat je ontwikkelt, wordt direct gebruikt door duizenden eindgebruikers. Je denkt niet alleen in code, maar ook in klantwaarde, performance, schaalbaarheid en security. En jouw stem telt écht - van sprintplanning tot architectuurkeuzes.
Dit Internationale IT bedrijf is groot geworden door altijd te streven naar zeer hoge klanttevredenheid. Ze zijn daarom ook altijd in gesprek met klanten en de eigen organisatie om de kwaliteit van de dienstverlening te verbeteren. ben jij degene die kan zorgen voor nog hogere klanttevredenheid? Dan zijn wij naar jou op zoek.
Het betreft een zeer flexibele en hybride functie in de buurt van Veenendaal, met een salaris tussen €3500 - €5000. We vertellen je graag meer over de overige voorwaarden in een persoonlijk gesprek, dus neem snel contact met ons op!
Hoe nu verder? Binnen vier werkdagen laten wij je weten of je in aanmerking komt voor de positie. We plannen een kennismakingsgesprek in, digitaal of live. In dit gesprek informeren we jou zo volledig mogelijk over de vacature, het bedrijf en het vervolg van de procedure. In overleg met jou introduceren we je bij onze opdrachtgever om je vervolgens te blijven begeleiden in het sollicitatieproces. De Independent Recruiters Groep beschikt over een groot team met gespecialiseerde recruiters. Iedere recruiter heeft een zeer sterke focus op zijn eigen vakgebied. Hierdoor zijn zij de ideale sparringpartner voor zowel de kandidaat als de opdrachtgever.