De Vries Feadship · Standplaats: Hoofddorp · 13 oktober 2025
Royal van Lent Shipyard
Groep Koninklijke De Vries Scheepsbouw
Over Feadship
PLM Application Specialist (Teamcenter) Hoofddorp
Hoofddorp
€3.500 - €5.500
32 - 40 uur
Feadship Marketing
Solliciteer Solliciteer via
PLM Application Specialist (Teamcenter) Hoofddorp
Hoofddorp
€3.500 - €5.500
32 - 40 uur
Feadship Marketing
Solliciteer Solliciteer via
Zo uniek als de superjachten die we bouwen, is jouw kennis van de Teamcenter software waarmee we werken. Jij richt je bij Feadship met een sterk team op het beheer van de Teamcenter-applicatie en de kwaliteit, efficiency en de toekomst van ons software landschap (CAD / ERP).
Stefan Wiewel
Resource Coordinator
Dit ga je doen als PLM Application Specialist (Teamcenter) Hoofddorp
Wij zoeken een PLM Application Specialist voor de Teamcenter beheerafdeling bij Feadship in Hoofddorp. Dit kan zowel op tijdelijke / ZZP basis, als in loondienst. Intern heet deze functie: Application Administrator .
De functie
Wij kijken altijd vooruit. Feadship ontwerpt, engineert en bouwt revolutionaire full-custom superjachten. Vindingrijkheid in samenwerking en techniek levert altijd spectaculaire eindresultaten op. Dit lukt alleen als de bouw tot in het kleinste detail klopt. Voor onze applicaties is dat niet anders.
Jij bent, samen met jouw collega Application Administrator, het aanspreekpunt voor support- en verbeter vraagstukken vanuit de Teamcenter key-users binnen diverse bedrijven in de Feadship groep. Jullie verzorgen het totale beheer en de ontwikkeling van de Teamcenter-applicatie. Samen met je collega's bouw je ook aan een collaboration tool voor de gehele organisatie.
Vanuit je eigen vakgebied kun je niet alleen gedetailleerd werken, maar ook bedrijfsbreed meedenken. Hierin ben je sterk gericht op verbetering en optimalisatie van werkprocessen. Jouw kennis en analytische kwaliteiten deel je graag met je team en de rest van de organisatie.
Heb jij een unieke kijk op software? Ben jij de analytische verbinder die wij zoeken? Reageer dan direct, we maken graag kennis met je.
Dit breng je mee
- De maakindustrie of een Engineering omgeving;
- Teamcenter of andere PDM/PLM applicaties;
- Active Workspace en MS SQL;
Uitstekende arbeidsvoorwaarden (loondienst) zoals:
De sollicitatieprocedure bestaat uit twee gespreksrondes en een online assessment met betrekking tot gedrag, persoonlijkheid, etc.
Bereken jouw reistijd
HET ONMOGELIJKE,
MOGELIJK GEMAAKT
-, houtbewerker & meubelmaker