Cookies op Tweakers

Tweakers maakt gebruik van cookies, onder andere om de website te analyseren, het gebruiksgemak te vergroten en advertenties te tonen. Door gebruik te maken van deze website, of door op 'Ga verder' te klikken, geef je toestemming voor het gebruik van cookies. Wil je meer informatie over cookies en hoe ze worden gebruikt, bekijk dan ons cookiebeleid.

Meer informatie

Aangeboden door novastorm76, zondag 24 februari 2013 15:25, 101 views
Laatste wijziging op maandag 4 maart 2013 14:05

De status van deze advertentie is 'Verkocht'.

Advertentiedetails


Startbod € 200,-
Verzendkosten Exclusief
Staat Goede staat
Garantie Nee
Ouderdom 24 maanden
Verzending Ophalen, (pakket)post nationaal en (pakket)post internationaal
Betaling Contant, bank vooraf en paypal vooraf

Beschrijving


Ik heb een X2-10GB-LRM Module over waar ik niets meer mee doe. Hij heeft 2 jaar lang perfect zijn werk gedaan, maar hij is nu overbodig.

Even wat gegevens:

Model Number: X2-10GB-LRM
Description: Cisco 10GBASE-LRM X2 transceiver module for MMF, 1310-nm wavelength, 220m, SC duplex connector
Device Type: Plug-in module
Form Factor: X2
Date Rate: 10.3Gbps
Wavelength: 1310nm
Power Budget: 5dB
Max Reach Distance: 220m
Transmit Power: -5.2~0dBm
Receive Sensitivity: -14.4dBm
Voltage: +5.0 V/ +3.3 V
Power Consumption: <4W
Connector: Dual SC/PC
Fiber Type: MMF
Operation Temperature: 0~70 C
DDMI: With
Application: 10 Gigabit Ethernet
Certifications: CE, FCC, TUV, UL, RoHS, ISO9000:2001

Hij is destijds in werkende staat uitgezet en daarna niet meer aan geweest (4 maanden).


Adverteerder

Naam
novastorm76
Beoordeling
Score: 5 (1)
Historie
1 advertentie, 0 actief
Actief sinds
24 april 2010
Karma
759


Lees meer over

Reacties

De adverteerder heeft directe reacties op deze advertentie uitgeschakeld. Reageren is alleen mogelijk door de adverteerder een bericht of e-mail te sturen.



Call of Duty: Black Ops 4 HTC U12+ dual sim LG W7 Samsung Galaxy S9 Dual Sim OnePlus 6 Battlefield V Microsoft Xbox One X Apple iPhone 8

Tweakers vormt samen met Tweakers Elect, Hardware.Info, Autotrack, Nationale Vacaturebank en Intermediair de Persgroep Online Services B.V. © 1998 - 2018 Hosting door True

*