Audi werkt in Amerika samen met Google om zijn navigatiesystemen te verbeteren. Door de implementatie van Google Maps en Google Earth moeten bestuurders nog veiliger de weg op kunnen.
[Reactie gewijzigd door Grrrrrene op woensdag 23 januari 2013 14:50]
[Reactie gewijzigd door Grrrrrene op woensdag 23 januari 2013 14:58]
nice, dat heeft een 200 euro tomtom ookIn de nieuwe MMI GPS systemen bij Audi, en dan bedoelen we het high end GPS model, zijn de afslagen heel goed aangegeven, je krijgt dan een 1000 meter voor de afslag een splitscreen op het display te zien, met aan de ene kant je kaart, en op de andere een soort basis ingezoomde versie van de afslag en de route die je erop moet nemen, met erboven nog eens aangegeven in tekst welke richting je moet volgen ( bv Ring 2 Brugge, Bergen op Zoom ofzo ).
[Reactie gewijzigd door InflatableMouse op woensdag 23 januari 2013 16:27]
[Reactie gewijzigd door Jorn1986 op woensdag 23 januari 2013 19:32]
Gok dat ie wel afhankelijk zal zijn van je internetverbinding ja. Als de verbinding onderweg even wegvalt dan zou dat geen probleem moeten zijn, de route is voordat je bent begonnen met rijden al berekend en door middel van GPS weet hij precies waar je bent. Roamingkosten tsja.. Ben bang dat het dan aardig duur kan worden ja, maar gelukkig kan je in Amerika (waar ze dit nu testen) een heel eind rijden zonder dat je met roaming te maken krijgt.Hmm, is navigatie met deze samenwerking opeens afhankelijk van je internetverbinding?
Wat dan als de verbinding even wegvalt?
En hoe zit het dan met de roamingkosten in het buitenland?
Op dit item kan niet meer gereageerd worden.
Populair: Tablets Samsung Websites en communities Mobiele telefoons Google Sony Games Microsoft Consoles Microsoft Xbox One
© 1998 - 2013 Tweakers.net B.V. Contact Over Tweakers Jouw privacy Algemene voorwaarden Cookies
Tweakers wordt uitgegeven door De Persgroep en wordt gehost door True