Door Mark van der Kruit, zaterdag 18 augustus 2012 08:00, views: 17.622 •

Op de Gamescom was Far Cry 3 speelbaar en gameredacteur Jurian Ubachs ging ruim een half uur aan de slag met de singleplayer modus van het spel. Een opdracht was er eigenlijk niet; de speelsessie was er vooral op gericht om op een ongedwongen manier de spelwereld van Far Cry 3 te verkennen. Die verkenningstocht leidde via radiotorens en een aantal missies naar diverse piratenkampen. Het spel voelde behoorlijk 'af' aan, waardoor je je af kunt vragen waarom Ubisoft het spel eigenlijk doorgeschoven heeft naar november.

Reacties (46)

Reactiefilter:-146043+131+22+30
«  1  2  3  »
Dit lijkt me wel weer erg leuk. Heb nog nooit Far Cry gespeeld.
Dan moet je wel in de gaten houden dat far cry en de soldier of fortune games door elkaar lopen. Wat tegenwoordig far cry heet hoort eigenlijk in de soldier of fortune reeks. Mocht je far cry 1 willen gaan spelen en de reeks doorlopen.
Die had ik nog niet eerder gehoord, waar heb je dat vandaan?
FarCry 3 lijkt me een hele goede spel te worden, het word zo als Farcry 2 had moeten zijn, ik ben benieuwt hoe veel beter het er uit gaat zien op een PC, want kan het niet uitmaken uit de review, want ze hebben geen AA of FXAA aan staan in de game wat ik kan zien.

[Reactie gewijzigd door AmigaWolf op zondag 19 augustus 2012 02:58]

Video ziet er wel mooi uit, maar jammer inderdaad dat hij doorgeschoven word naar november. Was leuk kado voor me verjaardag geweest :9

Het ziet er echt nice uit, word zeker een game die we even oppikken bij de free recordshop @ utrecht centraal.... 1 was wel leuk, 2 was echt mooi (zeer mooi vuur voor die tijd) Maar zoals ik het nu hoor is far cry 3 dus nog veel "actiever" (uit je jeep springen en hem door laten rollen in je vijand zodat ie opblaast etc)

Maar het radio toren idee komt me we heel bekend voor van assasins creed.... (dan moet je gebieden ontdekken door op een hoge toren of gebouw te staan).

Zeker een game die we gaan kopen, al is het alleen voor de graphics (wat ik ook deels deed bij far cry 2 ivm grote free roaming en mooi graphics). Maar echt heel jammer dat ie doorgeschoven word voor beetje kerstverkoop, als je hem nu uitbrengt kun je hem toch met de kest ook verkopen? ........
grappig is dat hij nu uitkomt op mijn verjaardag. Heb ik weer een leuk verjaardagscadeau.

OT: Ziet er vet uit. Vooral die wilde dieren in de game heeft wel iets. Tropische eilanden trokken me sowieso meer dan wat Far Cry 2 liet zien hoewel dat ook niet slecht was qua graphics.
Ik heb FarCry2 een keer gespeeld, en ben er eigenlijk na 10 minuten mee gestopt... Niet omdat ik het zo snel al een slecht spel vond, maar m'n budgetkaartje trok 't niet :+ toch maar upgraden dan voor deze game? misschien wel, we gaan het zien :P ik vind hem er in ieder geval erg vet uit zien!
Facry 2 was echt geweldig, helemaal kapot gespeeld.

Multiplayer elkaar lekker bomben en bom planten enzo.
AL hoop ik wel dat de sp wat overzichtelijker is wordt dan bij Farcry 2 want dat sloeg nergens op.
Nu maar hopen dat ze die vervelende, binnen-10-seconden-respawnende controle posten van Far Cry 2 eruit gelaten hebben!
Ja, klopt! Daar heb ik altijd ontzettend veel last van gehad, want ze achtervolgde je echt altijd als je er snel doorheen reed en het probleem is ook dat ze je dan nog makkelijk bijhouden ook, omdat hun auto gewoon harder kan.
Ik hou van een game dat een vakantiegevoel achterlaat net als San Andreas!!
Ben enorm benieuwd naar deze game vooral vanwege de graphics.
Hmmm... hij maakt gebruik van de Dunia graphics engine 2, terwijl Crysis 2 gebruik maakte van de CryEngine 3, en Crysis 3 die ook krijgt.
Jurian: welke van de 2 is de mooiste naar jouw idee?

Prachtige beelden op de PC in ieder geval van de Dunia graphics engine 2, voor zover ik kon opmaken uit de getoonde beelden, maar Crysis 2 en 3 zagen er ook geweldig uit natuurlijk.
Ik snap die hele vergelijking niet meer met Crysis. Het zijn 2 hele andere games die door 2 andere developers worden gemaakt.

Aan die laatste tech video te zien word Crysis 3 toch wel een stukje mooier.

[Reactie gewijzigd door Wolfos op zaterdag 18 augustus 2012 12:06]

Ja, maar ze zijn allebei van dezelfde game-studio: Crytek, en dat geeft dan toch te denken welke van de 2 projecten het beste er uit ziet; zeker wanneer beide projecten hun eigen weg zijn in geslagen met het gebruik van een game-engine.
FarCry wordt sinds FarCry 2 al niet meer door Crytek gemaakt hoor. Vandaar dat Crytek met een nieuwe IP is begonnen; Crysis. ;)
Whoops, my bad! Het is natuurlijk naar Ubisoft gegaan... :o :X
jeeps met c4, knifen.. doet me een beetje BF3 aan, alleen wat mindere graphics.

ben wel benieuwd, want far cry 1 is toch wel samen met BF1 DC mijn favoriete game aller tijden.
Alleen de far cry 1 gameplay lijkt meer op crysis dan op far cry 2, dat was een compleet andere game. Far cry 2 vond ik zelf absoluut niet leuk, maar dat zou ook kunnen komen doordat je, buiten dat je op een eiland neergekwakt wordt waar je nog niet goed weet wat je moet doen ook meteen malaria had wat behoorlijke invloed had en wat voor mij gewoon alle fun uit de game zoog. Misschien als je het langer vol houdt en van die malaria af kunt raken dat het beter werd, maar het had wat mij betreft gewoon nooit far cry mogen heten omdat de game totaal niks met deel 1 te maken had.
Game ziet er inderdaad waanzinnig mooi uit, ik vond het stukje met die haai leuk bedacht, dat soort dingen maken het spel veel beter, omdat de natuur en dergelijke alleen op jouw aanwezigheid reageren. Verder ziet er schieten en met het mes liquideren van vijanden er gewoon goed en lekker soepel uit, dit spel ga ik daarom ook sowieso kopen!

Nog even op @aadje93 het toren gedeelte met het verkennen van gebieden en het dan vrijspelen van extra missies, vind ik ook inderdaad verdacht veel lijken op Assassins Creed. Maar dat maakt niet uit want toch is Far Cry 3 een totaal andere game.

Op dit item kan niet meer gereageerd worden.

«  1  2  3  »


© 1998 - 2013 Tweakers.net B.V. Contact Over Tweakers Jouw privacy Algemene voorwaarden Cookies

Tweakers wordt uitgegeven door De Persgroep en wordt gehost door True

Website van het jaar 2012