Cisco introduceerde onlangs Connect Cloud, een clouddienst waarmee zijn Linksys-routers ook op afstand zijn te beheren, bijvoorbeeld via een smartphone of tablet. Tweakers.net bekeek het platform en vroeg aan Cisco wat de plannen zijn met Cisco Connect Cloud.
Linksys EA-series routers (EA4500, EA3500, EA2700) can be upgraded with Cisco Connect Cloud, a service that allows you to access your router and your home network from anywhere at any time through a mobile app or browser.
[Reactie gewijzigd door twjdeboer op donderdag 12 juli 2012 09:45]
Wat die Cisco medewerker bedoelde volgens mij is dat IP-enabled apparaten zoals een koelkast en koffiezetapparaat geen interface hebben om de netwerkinstellingen mee in te voeren, of dat dit erg onhandig zou zijn. Daar zou dan een NFC tag voor gebruikt kunnen worden, ik vermoed dat je dit dan bij je router houdt die dan de netwerkconfiguratie op de tag zet, en dat je dan naar je koelkast loopt om de tag er tegenaan te houden zodat je koelkast zich goed configureerd voor je netwerk en dan je router kan vinden. Dus eigenlijk was het wel een antwoord op de vraag, want ook het delen van de draadloze beveiligingssleutel is natuurlijk een belangrijk onderdeel van je netwerk configuratie, dat is niet iets wat je met een twee-button interface en een kleine display in wilt typenWat betreft die nfc tag, volgens mij begreep de beste man onze tweakers-verslaggever verkeerd. Ik kreeg uit de beelden de indruk dat je met die nfc tag gemakkelijk de draadloze beveiligingssleutel deelt. Hij begon over koffiezetapparaten die geen interface hebben...? Huh?
[Reactie gewijzigd door BoringDay op donderdag 12 juli 2012 22:01]
[Reactie gewijzigd door Hans1990 op donderdag 12 juli 2012 10:56]
[Reactie gewijzigd door Ikke_Niels op donderdag 12 juli 2012 18:31]
Op dit item kan niet meer gereageerd worden.
Populair: Asus Samsung Websites en communities Mobiele telefoons Laptops Sony Games Microsoft Consoles Microsoft Xbox One
© 1998 - 2013 Tweakers.net B.V. Contact Over Tweakers Jouw privacy Algemene voorwaarden Cookies
Tweakers wordt uitgegeven door De Persgroep en wordt gehost door True