Afgelopen dinsdag, de dag dat Diablo III eindelijk verscheen, waren Leonard Boyarsky en Julian Love in een gameswinkel in Hilversum. De lead world designer en lead technical artist deelden handtekeningen uit en 'vierden' de release van hun grote passie met fans van de rpg. Tweakers.net sprak met beide Blizzard-kopstukken en vroeg aan de aanwezige fans natuurlijk ook wat ze van de opmerkelijk lange ontwikkeltijd vonden.
En kijk daar heb je precies het punt sommige spellen zien er mooi uit maar zijn ruk om te spelen. En sommige spellen zien er minder (maar nog steeds erg) mooi uit maar zijn geweldig om te spelen. Ik weet al wat ik kies. En als je een spel had gewild wat beide was had je nog eens vijf jaar moeten wachten, en dan zal het spel opnieuw er het minst* van allen uitzien.Correctie: Blizzard spellen hebben altijd bagger graphics gehad, de rest van de wereld ontwikkelde wel grafisch betere spellen. Vergelijk maar eens met Titan Quest, wat dan misschien niet een geweldig spel is geweest, maar wel liet zien dat top-down spelletjes er heel mooi uit kunnen zien. Na al die jaren ontwikkeling is het storend en bijna zielig om te zien hoe weinig aandacht ze hebben besteedt aan het grafische deel, dat had wel wat beter gekund.
Knap zeg, dat je het spel op het makkelijkst met een groep in een 7-8 uur kan rushen. Dit spel heeft veel meer dan alleen een verhaal.Het spel zelf valt qua content ook flink tegen, als je 't in een paar uurtjes al kunt doorlopen is de content wat aan de karige kant, zoals de laatste tijd wel vaker bij blizzard het geval is. Jammer, ik had veel, veel meer van ze verwacht.
[Reactie gewijzigd door sanderev66 op donderdag 17 mei 2012 09:30]
Beetje gefrustreerd?Als je alleen mooie plaatjes wil ga je maar lekker één van je shooters spelen welke naast wat rondlopen en knallen niks biedt dan mooie plaatjes.
[Reactie gewijzigd door rommelkast op donderdag 17 mei 2012 11:29]
Omdat iedereen het doet moet het opeens acceptabel zijn? Ik wil het geen halszaak noemen, maar een hoop mensen hebben er de volle mep voor neergelegd bij Blizzard (via digital Battle.net preorder) om zo meteen te kunnen spelen (ik echter niet heb op release dag zelf de CE versie gehaald in Utrecht). Ik vind het een hele slechte zaak dat er niet genoeg capaciteit was om de launch op te vangen, die huur je of je zet even je test servers in (als productie servers) als je die niet wilt aanschaffen. Om maar niet te spreken over de mensen die een dag vrij hebben genomen...Gezeur over servers word ik ook wel moe van: gamers van tegenwoordig: Leer nou eens dat elke ''grote'' game launch-issues gaat hebben... Skyrim was 100x zo erg want dat was soms onspeelbaar door de bugs, SWTOR had wachttijden van 4 uur en langer op sommige servers, enorme lag en laaaaange downtimes, WoW is een bekend verhaal wat uitbreidingen etc betreft etc etc etc.
Op dit item kan niet meer gereageerd worden.
Populair: Asus Samsung Websites en communities Mobiele telefoons Laptops Sony Games Microsoft Consoles Microsoft Xbox One
© 1998 - 2013 Tweakers.net B.V. Contact Over Tweakers Jouw privacy Algemene voorwaarden Cookies
Tweakers wordt uitgegeven door De Persgroep en wordt gehost door True